Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete-fehér kockás szoknyához...

Fekete-fehér kockás szoknyához milyen felsőt vennétek?

Figyelt kérdés
Mert például egy farmerhez bármit felveszek, de úgy érzem ez a szoknya túl "díszes" a kockák meg minden miatt... Egy kis csipke is van a dereka körül.
2011. szept. 25. 20:15
 1/6 anonim ***** válasza:

mindenképpen egyszínűt

én személy szerint pirosat az sztem tuti csajos együtt

2011. szept. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Olyan színű felsőt ami egyszínű és a színe harmonizál a szoknyával.Bár ez attól is függ hogy hová akarsz benne menni.
2011. szept. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak iskolába mennék. És fekete a cipőm, meg a harisnya. Az gondolom jó. Viszont nem túl változatosak a felsőim. Van barna, kék, lila, fehér (sok trikó-szerű, de csinos ), van két fehér amin minták és írás van... Ezért nem tudom hogy kitalálni :D És mindig hordok kardigánt, amiből van kék, fekete, sötét szürke...
2011. szept. 25. 20:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
fekete, fehér, szürke, lila. igazából bármilyen jó, mert a feketéhez és a fehérhez minden szín illik, csak ne legyen rajta minta, vagy csicsa (mármint a felsőn)
2011. szept. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Semmi csicsa nincs ezeken. De még ott a kardigán, és abból meg nincs olyan színű, mint a felsőim... Tehát az még egy szín, még úgyis jó szerintetek?
2011. szept. 25. 22:04
 6/6 anonim ***** válasza:

Kardigánból feketét vagy szürkét felveszed, és ahhoz bármilyen póló megfelel.

De szerintem ha felveszed úgyis látod hogy összeillenek-e.

2011. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!