Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek Demmer...

Mi a véleményetek Demmer Erikáról?

Figyelt kérdés

#modell #plus size #demmer erika
2012. jún. 11. 20:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Gondolom, a külsejével kapcsolatban érdekel a véleményünk. Szerintem egy nagyon csinos, nőies nő, már amennyire láttam.
2012. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, az erdekelne, hogy a szerintetek mennyivel elonyosebb a kulseje mint egy vekony nonek?
2012. jún. 11. 21:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem hülyeség összehasonlítani, más karakter. Ugyanúgy lehet csinos egy vékony nő is, mint Erika, aki amúgy a nők nagy többségének méreteivel rendelkezik. Az a lényeg, hogy a saját adottságaidból hozd ki a legtöbbet, akkor szebb leszel bárkinél! :)
2012. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem rolam van szo most, en ugy rendben erzem magam. Csak tetszik, hogy valaki ilyen normalisan gondolkodik, es nem esik ketsegbe, hogy akkor neki is 40 kilonak kell lennie. Raadasul ebben a vilagban is jol erzi magat normalis meretekkel. Ritka az ilyen.
2012. jún. 11. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyönyörű :)


20/L

2012. jún. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5%

Szerintem túl átlagos,"asszonyos". Tudom,h pont ezért örülnek neki annyira a nők,mert így legalább megerősíti a lusta,fogyni gyenge,szülés után elhízott nőket abban,hogy nem is kell,hogy jobban adjanak a külsejükre,elfér az a plusz 10kg. Nem bántani akarom persze,és mást se,de szerintem az ő méreteinek sem kellene követendő példának lenni,ugyanúgy,mint ahogy a nullás modellekének sem. A két méret között van a jó irány.

Tudom,hogy sokan le fognak pontozni,és sokaknak nem tetszik amit írtam,de a kérdező a véleményünkre volt kíváncsi,az enyém pedig ez.:)

2012. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Az a fura, hogy a kepeken nem tunik 42 esnek a szamomra, lehet csak jol fotozzak, vagy nem tudom miert, de szerintem azert ö meg nem duci vagy kover. Persze az ennel testesebb az mar tenyleg nem kovetendo, de o meg teljesen csinos, es formas. Nem hiszem, hogy le kene teged pontozni , mert ez a velemenyed :-) ES nem azert tettem fel a kerdest mert kover vagyok vagy ilyesmi, egyszeruen erdekes volt a tema.
2012. jún. 13. 12:10
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én nem hiszem, hogy rajta lenne +10 kg. És szeretnék én ilyen asszonyos lenni :DD
2012. jún. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Valojaban igy a kepeit nezegetve en sem latom azt a plusz 10 kilot :-)


[link]

2012. jún. 13. 20:15
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem ráértettem a plusz 10kg-t,csak hogy a nők többsége így gondolkozik,hogy ha már "divatba jöttek" a plus size modellek,akkor minek törjék magukat...csak azt felejtik el,h azokon a képeken nagyon sokan dolgoztak a végeredményért a modellen kívül,aki csinos,de a nők a hétköznapokban nem úgy néznek ki,ha kissé kócosan,nyúzottan,ámde ugyanazokkal a mértekkel mászkálnak az utcán. Remélem,így érthetőbb az előző hozzászólásom! Tényleg nem bántani akarok senkit,és örülök Demmer Erika sikereinek,mint a többi magyar,nem plus size, modell lányénak is!!:)
2012. jún. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!