Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan fogjak hozzá egy...

Hogyan fogjak hozzá egy teljes stílusváltáshoz ruhák szempontjából?

Figyelt kérdés
Eddig eléggé sportosan öltözködtem és most már szeretnék csinos lenni. Mik azok az alapdolgok amiket meg kell vegyek?
2012. jún. 12. 09:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Most hogy itt a nyár szerintem vegyél fekete miniszoknyát (ez általában mindenhez megy), magassarkút, blézert, csini felsőket, de ha van egy sportos farmered és veszel hozzá magassarkút az is lehet csinos.

[link]

[link]

18/L

2012. jún. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Úgy vettem észre a blézer ma már elengedhetetlen. Be kell szerezzem egy párat, de elég drága, nem ?
2012. jún. 12. 09:49
 3/14 anonim ***** válasza:
ha szerencséd van turiban is találhatsz vadi újat 2000-3000ft-ért
2012. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kínaiba 3-5000 ft körül vannak, plázákba viszon 7-10000ft. Nekem Orsay-ból van és 10000 volt, de szerintem megéri, de te tudod :)
2012. jún. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%

Nekem nincs blézerem..vagyis van egy mert kaptam, de nem jó rám..:) Abszolút nem kötelező db szerintem. Én egy visszafogottan elegáns, csinosan öltöző lány vagyok, és kibírom blézer nélkül :D Akárhányszor próbáltam valahol mindig iszonyat hülyén állt, pedig modellalkatom van szóval ha nekem nem áll jól akkor másnak hogy? (ugyebár elvileg a modelleken minden jól áll. [nem..])

Nézegesd esetleg ezt az oldalt, válassz ki olyanokat ami tetszik, némelyiknél látható milyen márkájú ruhák vannak a lányokon, így tudod hol tudsz hasonlót vagy pont olyat venni.


[link]

2012. jún. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
A blézer nem kötelező darab egy iskolába járó tininek. Egy fősulisnak vagy dolgozó nőnek már inkább. Nem írtad a korodat, ami a stílushoz eléggé fontos, mert nem ugyanaz áll jól egy 16 évesnek, meg egy 23 évesnek. Mert oké, ma már divat az iskolásoknak is irodista ruhában menni, de sok esetben eléggé nevetségesnek hat.
2012. jún. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
74%

"pedig modellalkatom van szóval ha nekem nem áll jól akkor másnak hogy?"


Ööö...na azért ne essünk túlzásokba. Ha neked valami nem áll jó, akkor másnak meg pláne, ezt úgy érted? Hát ezek szerint mégsincs modell alkatod, csak te látod így. Ugyanis nekem pl. jól áll a blézer, és elég sok lánynak is, akiket látok utcán vagy munkahelyen. Vagy csak hülye fazonokat próbáltál fel. Ilyen butaságot még nem olvastam bocsi :) Kicsit nagyképűnek hangzott amit írtál, ami kissé furcsa annak tudatában, hogy neked sz.rul állnak a blézerek....pedig azok főleg a csinos lányokon állnak ám jól!

2012. jún. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%
utolsó ott a pont ;)
2012. jún. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 ívy1 ***** válasza:
Szerintem elsőnek válaszd ki a stílusod,például lazább bővebb ruházat,vagy testhez állóbb stílus,és ezek szerint vásárolj. Én speciel a testhez álló ruhákat kedvelem,toppok,tunikák,blúzok,csőfarmer,legging,jegging.De hordok szoknyát is,télen szeretem a bodyt,jól védi a derekam. Na elsőre ennyi,remélem tudtam segíteni.
2012. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. Nincs úgy különösebb elképzelésem, de talán a testhez simulós inkább. Most is toppokat hordok meg csőnadrágot. A leggingset szeretem, de amit vettem pontosan annyit ért mint az ára. Mikor először felvettem a szál föl is futott. Viszont a szoknyát sem vetem meg. Nagyon tetszik ez a fekete szoknyás stílus. Amit úgy derékig felhúznak. :)
2012. jún. 12. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!