Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Acélbetétes ápolása, d e hogyan?

Acélbetétes ápolása, d e hogyan?

Figyelt kérdés

Sziasztok!:) Szeretnék segítséget kérni hogy hogyan kell az acélbetéteseket ápolni, láttam hogy jó hozzá a bőrpuhító spray és a cipőpaszta, de hogyan kell őket használni? Milyen gyakran? Mindkettőt vagy csak egyiket?:)

Előre is köszönöm:)



2012. jún. 13. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát természetesen be kell kenni vele...

Szerintem elég ha havonta lekened pasztával, bár én még ennyiszer se szoktam, csak éppen mikor eszembe jut, hogy rég volt drágasszágom letisztogatva. Adj neki sok-sok szeretetet, spanoltasd más bakancsokkal, és akkor boldog lesz ;)

2012. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Evilkiller ***** válasza:

:D

Attól függően, hogy mennyire szereted a bakancsod, és mennyire engedi a pénztárcád, ápold minél gyakrabban, bőrápolóval! 1-2 hetente 1-nél többször azért nem kell!

2012. júl. 1. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!