Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fesztiválozók! Milyen összeáll...

Fesztiválozók! Milyen összeállításokban érdemes többnapos fesztiválra menni?

Figyelt kérdés
A ruhatáram elég nőies darabokból áll,magassarkúk,szoknyák..Még van kb másfél hónapom beszerezni egypár lazább ruhát,de nem szeretném teljesen elveszíteni a stílusomat.Linkelnétek be pár praktikus összeállítást,ami nőies,de fesztiválra való? Most megyek életemben először,és gondolom a magassarkú nm épp praktikus:D
2012. jún. 14. 12:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Alap hogy vigyél gumicsizmát :D ha nem akarsz rokkerbakancsozni :P mert bármikor lehet többnapos égszakadás és hidd el jártam már úgy hogy mondtam hogy bárcsak lenne nálam..... :D Lehet ízlésesen öltözni gumicsizmához, csak találj hozzád illőt :)

[link]

Nem baj ha nőiesek a ruháid, vegyél fel egy farmer miniszoknyát egy cicanacival és egy balettcipővel, önmagában szoknyát max napközben hordj, mert este bármi történhet, :D nehogy betámadjanak ;)

pl: [link]

De ha van egy hosszabb tunikád, akkor egy bőr hatású fényes nacival is nagyon jól néz ki :)

[link]

Hosszú farmer meg alap, hogy legyen hiszen lehet bármilyen idő.

Magassarkút nem ajánlom, nem biztos hogy a terepviszonyokhoz megfelelő választás... Legyen gumicsizma, sportcipő vagy balerina cipő, esetleg egy papucs, de koncertidőnél az is veszélyes lehet, rádlépnek, por van, üvegszilánk esetleg...

Felsők meg bármi lehet, a rózsaszíntől a feketéig, a trikótól a hosszú ujjúig... :D kabát sem árt, vagy estére valami jó pulcsi. De ezt előtte napokban már látni fogod időjárásügyileg mi kell mi nem, nehogy bőrönddel menj :D

2012. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy,köszi szépen:) Ez a gumicsizma ötlet jól jött,meg a szoknya alá cicanadrág is.
2012. jún. 14. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Az előző már elmondta, de én is leírom, hogy mindenképp vigyél egy hosszúgatyát meg vmi melegebb pulcsit vagy kabátot, zárt cipőt.

De ezen kívül meg lehet oldani csiniben is ezt :)

Szoknyát én is mindig leggingsszel veszem fel, azt max le lehet venni és berakni a táskába, ha nagyon-nagyon meleg van, de estére mindig jól jön. Ehhez fel szoktam venni sarut is vagy balerinát, bár ha vmi ugrálós-durvább koncertre megyünk, akkor ez felejtős sajna, mert széttaposnak. Bár ügyesen meg lehet oldani, de akkor az meg nem koncertélmény, ha végig azon parázol, hogy ki fog rádugrani.

Szoktam ruhát is simán felvenni, szintén legginsszel meg vmi vállradobós pulcsival. Tunikák szintén jók, főleg, ha meleg van.

Ha jó alakod van, akkor a kisgatyákat is ajánlom, az nagyon szépen tud kinézni :)

Táskát mindenképp olyat vigyél, amiben minden elfér, nem kell szenvedni vele, hogy nem találod meg, amit keresel sötétben meg részegen:D, és legyen keresztpántos, akkor nem hagyod el koncert közben sem:)


Egyébként üsd be a google-be, hogy festival fashion és kiad elég sok oldalt/képet, amiből meríthetsz ötletet :)

2012. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem böngészd át ezt a két cikket, a két lány jól összeszedte a fontosabb tudnivalókat :)

[link]

[link]

2012. jún. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Melyik fesztiválra mész?Ha hegyaljára,akkor mindenképp vigyetek takarót!A hegyekben éjszaka nagyon le tud hűlni a levegő,míg napközben 30 fok volt,éjszaka,illetve kora reggel majd megfagytunk.

Amúgy mindenképpen a kényelemre és a praktikumra összpontosíts.Az ilyen fesztiválokon mindenki sz*rul néz ki :D (16 éves korom óta járok,láttam már egyet s mást :D)



20/L

2012. jún. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,minenkinek ment a zöld kéz.:))
2012. jún. 14. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!