Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyon "homoszexuál", ha egy...

Nagyon "homoszexuál", ha egy fiú Adidas (szövet, nem nejlon! ) szatyorral jár bevásárolni?

Figyelt kérdés
Tavasszal kint dolgoztam Németországban és vásároltam a családba mindenkinek szövet Adidas szatyrokat. Magamnak megtartottam egy feketét és egy fehér-neonkéket. Környezettudatosságra neveltek, ezért inkább nem veszek nejlonszatyrokat. Ma reggel beugrottam a Sparba és elkezdtem a kajákat pakolni a szatyromba, s a mögöttem álló párocska megjegyezte, hogy "na, a b..zija női szatyorba pakol". Itt jegyezném meg, hogy odakint ezeket az új Adidas szövetszatyrokat fiúk is hordják maguknál, sőt, itt, Magyarországon a lányok tekintenek ezekre a szatyrokra úgy, mintha "olcsó Adidas" táskák lennének, ez lóg a vállukon. Totál felháborodtam.
2012. jún. 14. 13:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Belefutottál két sutyerák majomba, ne is foglalkozz velük. Semmi gond nincs a szövetszatyrokkal. :)
2012. jún. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nejlonba pakoltál volna akkor meg az lett volna a baj.


Nem tudom miért lenne buz.is. Az én férjem meg piros Esprites és egyéb női márkás szatyrokkal megy bevásárolni, és nem érezte még soha degradálónak. Nincs igazuk, de ne háborodj fel, mert nincs értelme. Rosszindulatúak.

2012. jún. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Nézd már, a tróger meg nejlonszatyorba."

...ennyi. :))Érthető a felháborodásod, semmi baj a szövetszatyorral, és még környezetbarátabb is.

2012. jún. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mekkora bunkó barom volt már az a párocska! Szerintem egyáltalán nem homo.
2012. jún. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A bunkóságra nincs orvosság - de nem is biztos, hogy kell. Azt hiszem Hofi Géza mondta az egyik műsorában azt, hogy "Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma kettő" XD
2012. jún. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!