Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagásra megyünk, vendégként...

Ballagásra megyünk, vendégként felvehetek egy középkék ujjatlan miniruhát, aminek az anyaga pamut, olyan bordás mint egy trikóé, a vállánál ás a hátán pamut csipke díszítés, az alján pedig 3 réteg fodor van?

Figyelt kérdés
2012. jún. 15. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:

Vagy még ezen gondolkodom. Van még egy ilyen ruhám is, csak pántnélküli. Melyik lenne jobb ballagásra?

[link]

2012. jún. 15. 10:51
 2/4 A kérdező kommentje:

a másik ruha nagyjából ilyen, csak középkék színű, és az alján csipkefodor van.

[link]

2012. jún. 15. 10:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem egy pöppet ribis, valami kicsit hosszabb nincs? Nem vagyok én erkölcs csősz, de ezek inkább buliba valók. Valami ilyesmi illene ballagásra:

[link]


[link]


[link]


[link]


És ezek közül az első se a legjobb :D

2012. jún. 15. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi, hát igazából ez a két ilyen ruhám van, mér arra gondoltam,hogy a fekete alá, amit először belinkeltem, az alá veszek egy fekete térdig érő legginget, mert tényleg elég rövid az a szoknya.
2012. jún. 15. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!