Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek egy kicsit ducibb...

Szerintetek egy kicsit ducibb lány felvehet ilyen bikinit? (képek lent)

Figyelt kérdés

Nos. 15éves vagyok és ilyen bikinit szeretnék: [link]

de nekem ilyen alakom van : [link]

[link]

A mellem nem látszik, de koromhoz képest elég nagy. Tudom, hogy duci vagyok, el is mondhatjátok a véleményeteket, mert arra vagyok kiváncsi csak légyszi kulturáltan!

És a kérdést azért tettem fel, mert ilyen bikinit szeretnék, csak anyu azt mondja, szerinte nem állna jól. A barátaim szerint jól áll(voltam már ilyen fürdőruhában, kölcsön volt). Nem szeretnék ilyen fazonú fürdőruhát venni, ha szerintetek sem áll jól.:)


2012. jún. 18. 11:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a nagy mellekhez az ilyen bikini nem passzol. Esetleg hasonló mintázatút vehetnél valami nyakbakötős felsővel, és úgy tökéletes lenne :)

Ezt a cikket ajánlom a figyelmedbe: [link]

2012. jún. 18. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nyakbakötővel gondoltam, és csak a fazon a lényeg.:)
2012. jún. 20. 15:31
 3/6 anonim ***** válasza:
az adott bikinit kell felpróbálni, mert mindig érhetnek meglepetések. A virágminta nagyon jól állhat, de a fodrok nem nagyon kellenek az elejére, ha nagy a melled. Nekem is nagy és nehezen is találok fürdőruhát. De az ilyen fazon pl jól áll (nyakbakötővel, mert anélkül ritka kényelmetlen :S)
2012. jún. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia. Véleményem szerint az ilyenek kifejezetten a kis mellű lányokon állnak jól (max B kosaras, de inkább A), a fodrok meg csak nagyítanák a melleidet. Szerintem a nagyobb mellű lányokon az ilyesmik nagyon vonzóak tudnak lenni

[link]

[link]

[link]

csiricsáré díszek nélkül.

2012. jún. 20. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, ezt lehagytam, szerintem ez a legjobb [link]
2012. jún. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Vagy ha mindenképp virágosat akarsz akkor ez [link]


vagy ugyanaz mint az előző válaszban csak más színben [link]


(még mindig utolsó voltam)

2012. jún. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!