Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én 17éves lány vagyok, nem...

Én 17éves lány vagyok, nem vagyok sovány, testes lány vagyok, nagy a cicim van kicsi pocakom is, combom is és ez miatt nem merek bikinit fel venni, Mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyukám szerint ez hülyeség, de én nagyon szégyenlem az alakom, pedig nagyon szeretnék menni fürödni
2012. jún. 19. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
dettó csak én 16 vagyok..:s
2012. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
magasság, kg?
2012. jún. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg van baj, akkor fogyj le, ha meg nincs akkor változtass a gondolkodásodon...
2012. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Önbizalom nagyon fontos, ne azt nézd, hogy mi rossz, hanem azt, hogy mi jó. :)

Különben is, a strandon az égvilágon senki nem fog bámulni és ujjal mutogatni rád, mert oda nem csak nádszálvékony lányok és izmos férfiak járnak. Van ott mindenféle testalkatú ember.

Ha magadról nem is, de valami képet tudnál linkelni, hogy nagyjából milyen az alakod?

2012. jún. 19. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem is vannak ilyen barátnőim, akik azért nem mernek eljönni valahova, mert hájasak. nehogy, már te is ilyen vagy. gondolkozz már. komolyan mégis milyen nyár az, ha nem fogsz fürdőruhát felhúzni? mit fogsz csinálni? kint ülsz a parton és nézed a többieket? vagy otthon kockulsz? szerintem az első, hogy megpróbálj magadon változtatni. ha nem is megy, beletörődsz és elfogadod magadat olyannak amilyen vagy. mindenki gyönyörű a maga módján, és te így vagy önmagad.:) menj inkább le a strandra és érezd jól magadt. ha beszólnak szólj vissza. ennyi. örülj, hogy nagy cicid van.
2012. jún. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát én se vagyok nagyon vékony, van rajtam egy kis fölösleg. De már letettem róla, nem izgat. Elkezdek edzeni, de engem nem zavar ha más bikiniben lát. Hát volt, hogy strandon előttem egy valóságos bálna csúszott le a csúszdán. Ott láttam, hogy azért nem csak énrajtam van fölösleg. Szóval ne zavarjon!!!
2012. jún. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!