Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak egyesek ilyen...

Miért hordanak egyesek ilyen melegben is harisnyát? Nincs melegük?

Figyelt kérdés
Még lenge nyári ruhában, mezítláb is nagyon melegem van. Hogy lehet ilyenkor kibírni harisnyában?

2012. jún. 19. 23:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Én is vettem ma, állásinterjún voltam és oda nem illik pőrelábbal menni. Meg úgy eleve hivatalos helyre nem illik.

Nem mellesleg visszeres a combom, szóval muszáj harisnyáznom, ha térd fölé érő a nadrágom, vagy a szoknyám...

2012. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
15%

Például azért mert imádjuk hölgyeken a harisnyát! :)

F/20

2012. jún. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Összeérő combok, esetleg épp nem borotválkozott az illető, vagy attól fél, hogy felakad a szoknya vmibe (sokan vannak így, hogy folyton ettől tartanak...), és nem akarja, hogy teljesen szabad legyen a belátás...
2012. jún. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez még semmi. A buszon ma egy hosszú farmeros, ZOKNIS, edzőcipős lányt láttam. Nem akartam hinni a szememnek :) Pedig csinos volt, nincs mit szégyellnie. A harisnya ( az a vékony nejlon típus) meg nem is melegít annyira. Amúgy valószínű az esztétikai hibákat akarják eltakarni vele ( egyenletlen bőrszín, túlságosan látszódó erek, esetleg kis borosta, narancsbőr)
2012. jún. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
30%
Utolsó vagyok: mondjuk én úgy vagyok vele, hogy nem érdekel. Ilyen melegben pont letojom, hogy hogy néz ki a lábam, nem fogok azért beöltözni, hogy mások ne nézzenek rám hülyén, ne röhögjenek ki, az ő szégyenük is. Ma is comközépig érő szoknya volt rajtam harisnya nélkül, pedig egy 10est le kellene dobnom, a lábamon nekem sem egyenletes a bőrszín, ráadásul egy autóbaleset emlékeként 10 centi vastagságban lilás vágási sebek nyomai is vannak a combomon.
2012. jún. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Én olyan lánnyal találkoztam akin hosszú ujjú fekete vastag pulcsi+fekete farmer volt
2012. jún. 19. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%

Miért kell mindig másokkal foglalkozni? Komolyan mondom, ennyire szánalmas embereket... Kit érdekel, hogy más mit hord?! Én azt is leszarnám, ha valaki nagykabátban mászkálna +40 fokban...

Mellesleg elég sok helyre nem illik rövidnadrágban/szoknyában, harisnya nélkül menni. Munkahelyekről meg nem is beszélve.

2012. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
27%
Jó, de azért egy pillanatra bevillan az agyadban valami, nem?
2012. jún. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hogy de jó neki, hogy nem törődik másokkal.

Vagy odafordulok egy barátomhoz, és azt mondom: "érdekes figura".

Mert az ilyen max. ennyit érdemel, nem egy kérdést a gyakorin. Nem olyan fura, mintha 3 fejű kecskét látott volna. Bár kinek milyen érdekes az élete...

2012. jún. 20. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Na, ez is valami :) Én sem izélek ezen órákig, csak elgondolkodom, hogy úr isten, én majd meghalok egy szál vékony ruhában, ő meg tök jól elvan úgy? De ennyi.
2012. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!