Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért hordanak egyesek ilyen...

Miért hordanak egyesek ilyen melegben is harisnyát? Nincs melegük?

Figyelt kérdés
Még lenge nyári ruhában, mezítláb is nagyon melegem van. Hogy lehet ilyenkor kibírni harisnyában?

2012. jún. 19. 23:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Dehogynem, baromi meleg, de ruhához én kénytelen vagyok felvenni harisnyát, mert összeér a combom, kidörzsölődik és iszonyatosan fáj... :)
2012. jún. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Húgom most jött haza, és elmondta, miért ne vegyek fel harisnya nélkül szoknyát (és egy vékony sportolóról van szó): mert leül BKV-n, összeszorítja a lábát, hogy ne lássanak be, plusz az ülés meleg, ezért a lába közt úgy beizzad, mintha összepisálta volna magát.
2012. jún. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Amúgy attól még, hogy neked meleged van, vannak elvetemültek, akiknek nincs. Engem nem zavar, Téged se zavarjon, nem árt neked a harisnyájával, kívánom, ez legyen a legnagyobb problémád
2012. jún. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Osztálytársnőm két pólóba és bőrkabátba nyomja :D

+ barnító krém vagy mi a fene ami durván látszik, ahogy izzad róla...

2012. jún. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Ez egy teszt volt, bevettétek a horgot. Nem elsősorban a harisnyára voltam kíváncsi, hanem arra, hogy egy megosztó kérdés milyen hatást vált ki az emberekből.

Valójában toronymagasról teszek arra, hogy ki mit hord, nem foglalkozom vele. Mellesleg eszem ágában sincs ilyen időben felvenni, de attól még máson elnézem - mindenki azt hord amit akar, pont.

2012. jún. 20. 23:26
 16/19 anonim ***** válasza:
Mert jól érzem magam harisnyába.És nincs melegem, pedig olyant használok, ami nem átlagos vékony nejlon, hanem vastagabb. Egyszerűen nem tudok meglenni harisnya(nejlon)nélkül és nyáron is gyakran használom. Lehet azért nincs melegem, mert vékony a lábam.De egyébként sem az ember a lábán adja le a legtöbb hőt, hanem a deréktól fölfelé))
2012. aug. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem hordok ilyen melegben, nem szeretem viselni, mezítláb párti vagyok. Ha fontos pl hivatalos dolog van, akkor előtte felveszem a mosdóban utána le. Cipőben csúszkál vele a lábam, jobban szeretem mezítlábra felvenni. Nyitott szandikhoz, sarukhoz /amiket imádok/ illetlen.
2012. aug. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Most mondta a rádió, hogy 40 fok lesz holnap, úgyhogy a harisnyák továbbra is a fiók mélyén pihenhetnek :D
2012. aug. 5. 17:07
 19/19 anonim ***** válasza:
Fiú vagyok, utálom a zoknit, sohasem veszek fel, mindig mezítláb cipőben járok mindenhová, csak télen veszek fel női átlátszó térd meg bokafixet, fekete és átlátszó harisnyanadrágot ! Most nyáron mezítláb járok, csak tnap az évzáróra vettem fel 1 fekete harisnyát persze fekete csőgatyával, mert nekem naon teccenek a harisnyák fiú létemre ! Am csak télen hordok harisnyát, vagy pl ha évnyitó vagy évzáró van felveszem a fekete harisnyanadrágot, hogy a cipő meg a nadrág alja közötti csupasz lábam ne látszódjon fehérnek, felveszem a fekete harisnyanadrágom, ami átlátszó, de fekete !!! Am nem észrevehető h harisnya van rajtam, de mostantól mindennap minden hosszú nadrágom fel fogom hajtani, és akkortól végre mindenki látni fogja a fekete harisnyanadrágom, lehet hogy még az átlátszót is, mert sztem az gáz h a fehér lábszáram kilátszik a felhajtott nadrág meg a cipő közt, és a sötétebb fekete átlátszó harisnyát ienkor fel szoktam venni ezért, meg azért is hogy lássa mindnenki hogy én férfi létemre harisnyát hordok !!!
2013. jún. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!