Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ugye nem olyan nagy baj, hogy...

Ugye nem olyan nagy baj, hogy elkezdett érdekelni a divat meg minden?

Figyelt kérdés
Teljesen át van alakítva a ruhatáram, blúzokkal, szoknyákkal, pólókkal, egyedül még pár nadrágot meg cipőt kell vennem a szoknyához (fogytam 66 kgról 47re , a magasságom 156 cm). Olyan jól érzem így magam , a hajam is más lesz , a szemüvegem is , szeretek magammal törődni. Sokáig tollászkodni a tükör előtt.. (: Régebben amikor kisebb voltam , nem nagyon érdekelt az ilyen.. csúfoltak is a trapézfarmerom miatt , ami nagyon nem állt jól , a duciságom miatt ... most meg már kész nőnek tartanak és szépnek bár nekem az önbizalmammal van pár probléma..:DD Mindig sminkcuccokat , meg hajtippeket nézegetek , műkörmöket , szép cipőket.. persze az érettségire is tanulok , de ez jobban érdekel valahogy.:DD Lehet ilyen stílusú munkát kéne vállalnom? Lakberendező vagy valami hasonló? Meg az is beletartozik a minden kategóriába , hogy nagyon tisztaságmániás lettem.. minden 2. nap port törlök, minden nap beágyazok, stb.. tele vagyok energiával egyedül az a furi érzés hogy érettségi után teljesen el leszek veszve..:DD más is volt így?
2012. jún. 20. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
22%
annyira imádom már az ilyen hulye kérdéseket.hát persze,hogy nagy baj
2012. jún. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Engem boldoggá tesz, hogy meg jött a kedved hozzá:) Boldog vagy és ez most az írásodon is látszik:) Ez a legfontosabb:)
2012. jún. 20. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
egyetértek a másodikkal, semmi gáz :) az ilyen divat,szépségblogokat is nézed?
2012. jún. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kb. en is igy voltam ezzel, regebb nem erdekelt, most pedig nagyon elvezem. Sok embert "kovetek" pl. youtube-on, akik tehetsegesek, es nagyon inspiralnak. Meg ruhakat atalakitani is elkezdtem ettol az evtol, meg sajat ruhakat kesziteni, annyira elvezem. Persze en szakitok idot a tanulasra is, mert azer fontos.

En is valami kreativ, alkoto munkat szeretnek, mert pl. origamizok is, szoval van turelmem ilyen alkoto teren. De meg fogalmam sincs, hogy mi lesz, en is ugy erzem sajnos, hogy megleszek halva erettsegi utan. De addig meg van 1 evem, hogy kitalaljam. Viszont majdnem minden nap gondolkozok, hogy mi lenne jo, es mit csinalnak szivesen, de nem jutok elobbre. Egy helyben tapogatozok mar tobb honapja. Sokszor irigyelem azokat akik mar tudjak, hogy milyen egyetemre szeretnenek menni, es mar keszulnek a felvetelire.

Es valaszokva a kerdesedre, nem baj... orulj neki, hogy erdekel valami, ez elony, mert van akit semmi sem erdekel, es csak el, mint hal a vizben.


[Amugy, hogy sikerult annyit fogynod? Sokszor nem erzem magam jol a sajat boromben, es valtoztatni szeretnek. Tobbszor probaltam fogyokurazni, de aztan meguntam es visszahiztam amit lefogytam :|.]

2012. jún. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
miért lenne baj?
2012. jún. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!