Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Akarok majd venni csőnadrágoka...

Akarok majd venni csőnadrágokat milyen cipő hozzá ha nem tornacipő?

Figyelt kérdés
milyen cipőt hozzá ?converse tornacipőre most nincs pénzem,légyszi linkeljetek pár cipöről képet ami megy a csőnacihoz! köszi
2009. júl. 7. 00:29
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
ne papucsokat mutassatok meg magassarkut mert azok nem lesznek jók esőbe nekem :D
2009. júl. 7. 00:30
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Lánynak balerinacipő.Nem kell Converse, egy 600 ft-os kínai tornacipőt is lehet úgy hordani, hogy jól nézzen ki.
2009. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
56%
hááát mivel kizártad az egyetlen normálisat amit tudtam írni csak ez maradt [link]
2009. júl. 7. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

2dik. kösziiiiiiiiiiiiiii :D

1. az gagyi szerintem :$ meg szétjönnek hamar

2009. júl. 7. 00:46
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Balerinacipő szerintem jól néz ki hozzá. Pl.:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

Vagy valami zártabbra gondolsz? Akkor legyen vmi szolídabb sportcipő féle, de ne az a bumbernyák fajta, mert az szerintem igen hülyén néz ki csőnacihoz, olyan mint valami pata.

Ez pl. nem rossz:

[link]

De ne legyen ilyen...:

[link]

2009. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

3dik : neeem ilyen deszkás cipők nem

amúgy én is gondoltam a balerinacipőre,első válaszolónak is köszönöm meg neked is :) a zártabb is tetszik :) Köszii

2009. júl. 7. 00:50
 7/13 anonim ***** válasza:
72%
Én is az acélbetétes fekete bakancsot javasolnám, bár árban ott van mint egy converse, sőt...
2009. júl. 7. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Az én kínai izémet rendszeresen conversének nézik, és szerintem nem gagyi mert szép. Acélbetétesem meleg most, és könnyen tönkremennek a lábamon a cipők emiatt felesleges converset vennem, mert max fél évig bírná, ahhoz meg drága.
2009. júl. 7. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
nézz szét a deichmannba szoktak lenni leértékelve cipők amik zártak de nem túl melegek. vagy egy kínaiban. :D nem mindenki tornacipővel hordja a csőgatyát szwal neked sem muszáj:D
2009. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

és egy sima utcai sportcipő? Nike, Adidas? az is jól néz ki.

[link]

pl. ilyen?

2009. júl. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!