Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordjak melltartót? Érdemes...

Hordjak melltartót? Érdemes lenne?

Figyelt kérdés
Milyen kosarasat?70/B?Vagy melyiket? Mell alatt:78 cm,mellen keresztül:86 cm. Érdemes lenne hordanom?Ha igen,akkor milyet?

2012. jún. 24. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
15%
küldj nekem egy képet a melleidről és akkor megmondom
2012. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A melltartóknál a szám a mell alatt mért számhoz álló legközelebbi érték. Ez alapján neked 80-as melltartó kell.


Vannak táblázatok, amik megmutatják, hogy hány cm különbséghez melyik kosár a jó, de ezek nem mutatják jól a valóságot. A legtöbb ilyen szerint nekem nem is kéne melltartó, vagy A kosaras pedig néha még a B-s is kicsi.


A lényeg tehát: 80 legyen a szám és próbálj fel egy A-s és egy B-s melltartót és amelyik jobb azt vedd meg amelyik kényelmesebb, jobban illeszkednek bele a melleid.

2012. jún. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első!Ne haragudj,de nem küldök képet a melleimről.Második!Köszönöm a válaszod,hasznos volt:) Végül elugrottam ide a közeli plazába és vettem 2 melltartót.Egy feketét és egy fehéret.A 80/A-s melltartót vettem meg,mert az volt a kényelmes:)
2012. jún. 24. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!