Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ebben fogok ballagni. Szerinte...

Ebben fogok ballagni. Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés
[link]

2012. jún. 26. 21:04
1 2
 1/14 anonim válasza:
nincs ilyen egyenblúz vagy ilyenek,egyébként szép,csak én akkor venném fel,ha valaki más ballagására mennék,de te tudod :)
2012. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Jó! Telszámot nem írtál, gondolom elfelejtetted. De nyugodtan megadhatod:D
2012. jún. 26. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nagyon csinos a ruha. 8-ból ballagsz? Mert gimiből ballagáshoz mi a szalagavatós kosztümöt vettük fel.
2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

A ruha nagyon csinos, szép, de nem való ballagásra. Mindegy, mert te már úgyis eldöntötted, hogy ebben fogsz ballagni, és csak pozitív visszajelzéseket szeretnél, mert elbizonytalanodtál.

Csak szólok, hogy egész nap húzogatni fogod, hogy ne csússzon le, mert az előző vállát meg a csokrot is fogni kell. Gondolj rám, ha majd ott feszengsz a csini (de tényleg csini, komolyan tetszik!) ruhádban.

2012. jún. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Nagyon tetszik a ruha, de manapság már nem fehér ingben és fekete szoknyában kell ballagni???

És amúgy most lesz csak a ballagásod?

2012. jún. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

én szlovákiai vagyok ,és mi 9ből ballagunk.nincs megszabva az a kombináció,ami általában a magyaroknál szokott lenni.

kevesen vagyunk az osztályban nagyon ,így libasorban fogunk ballagni :)

2012. jún. 26. 21:17
 7/14 A kérdező kommentje:
pánteken ballagok .29én :)
2012. jún. 26. 21:19
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik! :) Viseld egészséggel!
2012. jún. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 sweetsugar ***** válasza:
Csinos vagy:)
2012. jún. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nálatok tényleg nincs semmi egyenruha? annyi se,hogy fekete alsó fehér felső? nem tudom mik a szokások,de ha nincs semmi ilyen,akkor hajrá,nagyon csinos vagy benne :)

nálunk "sajnos" semmi nem volt megengedve a kötelezően előírt ünneplőstől, még a szoknyát sem cserélhettük nacira..

2012. jún. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!