Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nyolcadikos vagyok, és most...

Nyolcadikos vagyok, és most fogok ballagni. Milyen hajam, körmöm és sminkem legyen?

Figyelt kérdés

A hajam szőkés-barna és a lapockámig ér.Olyasmire gondoltam,hogy begöndörítem,és féloldalra tűzöm.Valahogy így: [link]

Lesz a nyakunkon sál,ami kék színű.Ezért arra gondoltam,hogy lehetne francia körmöm,amiben van fekete,fehér és kék minta.

A szemeim füstösek lennének,de nem arra a nagyon erős feketére gondoljatok,hanem valami halványabbra.


Mit gondoltok?Nektek milyen volt a hajatok,a sminketek,a ruhátok és a cipőtök?:)


2012. ápr. 2. 14:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ahogy leírtad, az úgy jó :DDD csak a füstös szem tényleg ne legyen túl erős :)
2012. ápr. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerintem ne vidd túlzásba.. nálunk alig volt más rajtunk valami (tavaly) max a szemedet jobban sminkeld, a füstös jó ötlet, a cipő meg mindenképp magassarkú legyen, a szoknyádat meg feldobhatod egy jó harisnyával... [link] ilyesmivel...(csak szebbel) a körmödet meg szerintem felesleges..:)
2012. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*megcsináltatni
2012. ápr. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

1. válaszoló:Nem fogom túlzásba vinni a sminkelést.:)

2.válaszoló:A cipőm az már biztos,hogy magassarkú lesz.A harisnya nagyon jó ötlet,nekem nem is jutott eszembe.:DD

Én is azon gondolkozom,hogy nem biztos,hogy megcsináltatom a körmömet,mert amúgy sem vagyok annyira műköröm párti.:/


Köszönöm!:)

2012. ápr. 2. 18:34
 5/11 anonim ***** válasza:

Én is most ballagok én nem akarok ilyen hajat,mert mindenkinek ilyen van és én nem akarok egy lenni a sok közül :/

Műkörmöm nem lesz,csak körömfestés francia :)

2012. ápr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Én a körmömet a helyedben egyszerűen kilakkoznám egy sállal színben passzoló kék lakkal. Most úgyis divatosak a rövidre vágott és pasztellszínűre festett körmök. A szemed esetleg lehetne úgy füstös, hogy nem a fekete dominál, hanem mondjuk kék, sötétkék. Például: [link]

De ha beírod a google-be, hogy "blue smokey eye" rengeteg képtalálatot ad ki szebbnél szebb sminkekkel, persze lesznek köztük brutálisan erősek is, de vannak szépek és szolidabbak, amik közül tudsz válogatni. Szerintem érdekesebb és jobban feldobná az öltözéked, mint az egyszerű fekete.

2012. ápr. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

3.válaszoló:Hát sajnos ez nálunk is így van.Mindenki ilyen hajat szeretne.:/

4.válaszoló:Ez is nagyon jó ötlet!Most már eldöntöttem,hogy a körmöm kék vagy pasztell színű lesz,majd még meglátom.

A kék smink nagyon megtetszett,teljesen beleszerettem!:DD


Szerintetek milyen hajam legyen akkor?:)


Ezek nagyon jó ötletek,nagyon köszönöm szépen!Még jöhetnek válaszok!:)

2012. ápr. 2. 21:02
 8/11 anonim ***** válasza:
Én ajánlottam a kék sminket. Örülök, hogy tetszik. :) Nekem tetszik az a frizura amit mutattál, de én a teljes egyszerűség híve vagyok ami a hajat illeti. Nekem is idén lesz a ballagásom, csak nekem a gimnáziumi. Az én hajam csípőmig ér, majdnem a fenekemig, és egyszerűen ki lesz vasalva, a homlokomnál pedig hátra lesz tűzve, de nem lesz megemelve, mert nekem az nem áll jól, túl magas a homlokom hozzá, azt viszont nem szeretem, ha az arcomba lóg a hajam, pláne nem olyan melegben ami a ballagáskor már lenni szokott. De amúgy én mindenképp azt javaslom hogy legyen kiengedve a hajad és vagy göndör vagy egyenes legyen. Ez a félig csatolt megoldás jó, de kontyot semmiképp se csináltass.
2012. ápr. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Olyan szép lehet a hajad.*-*

Nekem még elsős koromba ért fenekem aljáig a hajam,ami akkor méh nagyon szép aranybarna volt.Én bolond meg levágattam.:/

Lehet,hogy csak simán befogom göndöríttetni,még nem tudom.:))

2012. ápr. 2. 22:00
 10/11 anonim ***** válasza:

Igen ezt a hibát én is elkövettem csak én általános 7-be kb. Sőt én még szőkére is festettem, meg vasaltam. A lapockámig érőre vágattam le anno, aztán annyira eltört, hogy egyszercsak eltűnt a hajam és a vállamig ért. Na ott akkor drasztikus váltás, hajvasaló a fiók mélyére, beszíneztettem ammóniamentes festékkel barnára, amit amúgy azóta is használok de roncsolni nem roncsolja a hajam sőt úgy érzem, hogy ápolja is. Ez a váltás 9. végén történt. És 2-3 év alatt nőtt meg így a hajam úgy, hogy ráadásul le is tudtam vágatni azóta az összes eltöredezett részt.

A hajad biztos nagyon szép lesz egyszerűen begöndörítve. :)

2012. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!