Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek honnan tudnék...

Szerintetek honnan tudnék beszerezni fekete parókát?

Figyelt kérdés
Fekete kb 28-30cm-es parókát vennék a Pandora Hearts-ból Cheshire cet félét. Sürgős lenne mivel júli 21-re már kéne, valami olcsó de jó minőségűre gondoltam így ha valaki tudna segíteni az írjon. Ja és még valami... az ebay-ről még nem szeretnék rendelni mivel az angol tudásom kataszrófális ^^" meg nem is lenne rájuk elég pénzem. Szal.... HELP!!!!

2012. jún. 27. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Pedig ott találsz legolcsóbban, itt csak drágábban. Még van majd egy hónapod, az alatt lazán ideér szerintem, szóval keress valakit, aki ért hozzá és van pay palja.

Esetleg nézz szét animés-conos fórumokon, csoportokon, elég sok adok-veszek oldal van, parókát gyakran próbálnak lepasszolni, ha már nem kell. Viszont könnyen lehet, hogy olyat nem találsz, ami kell. Ha hosszabbat találsz, azt meg ha elég ügyes vagy, jó esetben fazonra lehet vágni kicsit.

Esetleg nézz szét Ázsia Centerben, de elég csúnyák és gagyik vannak, na meg szűk választékban.

2012. jún. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ és akkor majd körül nézek az ebay-on
2012. jún. 28. 10:49
 3/7 anonim válasza:

Én is az e-bayt tudom ajánlani. Teljesen nyugodtan rendelhetsz onnan, tök biztonságos. (Először én is féltem tőle, de aztán kipróbáltam, és egészen rendben van. :D)

Az meg különösen jó, hogy rövid, fekete parókát keresel, mert én is olyat rendeltem, és csak 3000 Ft volt, szállítással együtt! (Ez még egy egészen korrekt ár, azt hiszem. :D) Kettő paróka közt filóztam rengeteget, ezeket linkelem is, hátha te is ilyesmit keresel. ^^ [link] és [link] Végül én az elsőt rendeltem meg, és nagyon jól néz ki. :)))))) Szóval csak ajánlani tudom az e-bayt. :)

2012. jún. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi hát akkor valakit megkérek hogy rendelje meg nekem és akkor con-on meg kifizetném neki, de mennyi idő kb mire ideér?
2012. jún. 29. 08:05
 5/7 anonim válasza:
Attól függ, honnan rendeled. Az enyém Kínából jött, és egy kicsivel több, mint egy hónap alatt érkezett meg. De szerintem minden terméknél ki van írva, hogy előreláthatólag hány nap múlva kapod kézhez. Biztos van, ami hamarabb ideér. :)
2012. jún. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ :D
2012. júl. 1. 17:03
 7/7 anonim válasza:
én sima kinaiból vettem 1500ért szôkét.. tökjó minôségû, és nem hullik. Láttam feketét is. Ha gondolod megveszem és elpostázom, de te állod a postakölcséget, vagy személyes tali :$:D
2012. szept. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!