Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma vettem ezt a nadrágot ....

Ma vettem ezt a nadrágot . Szerintetek milyen?

Figyelt kérdés

a barátaim azt mondják állandóan, hogy fura, nemjó ,lapos a fenekem benne.eddig nagyon tetszett de most már nemtudom fel e vegyem egyáltalán. őszinte válaszokat kérek 15/L

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. jún. 27. 12:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%

Ha őszinte választ kérsz,akkor csatlakozok a barátaidhoz,nem neked találták ki ezt a nadrágot,túl rövid hozzá a lábad és olyan mintha megnyújtaná a feneked.

Nem tetszik rajtad,bocsi.

2012. jún. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
32%

A nadrág eleje a gomb résznél szerintem is fura,fentebb is van a dereka,ha jól látom,mondjuk ha egy olyan felsőt veszel fel,ami a gombos részig ér,lehet jobb lenne.

Az aljával szerintem nincs semmi gond,az nem is rossz.


Mindenesetre ha neked tetszik,akkor hord bátran :)

2012. jún. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem a legelőnyösebb... De, ha már megvetted akkor hordjad nyugodtan.

Neked inkább a csípő nadrágok állnának jól. Azok nem laposítják el a popsidat, hanem szépen kihozzák a formáját:)

Ha nagy hülyeséget írtam, akkor bocs, fiú vagyok:D

2012. jún. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
nem a legjobb . Igaza van a barátaidnak :s
2012. jún. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Őszintén...tényleg nem áll jól és a feneked is lapos benne. Meg olyan furi... De ez az én véleménye, ha neked tetszik, akkor ne foglalkozz barátaiddal.
2012. jún. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Igazuk van a barátaidnak, nem előnyös, nem csinos, se szín, se fazon, se az alakodon. A helyedben visszavinném és vennék egy jó nadrágot inkább...
2012. jún. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
húú tényleg nagyon lapos a feneked benne! előnytelen nagyon!! én nem venném fel a helyedben..bocsi:(
2012. jún. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem előnytelen, hanem egyenesen GÁZ! Ezt a nadrágot ne hord, nevetséges! ----> Boccs, de őszinte voltam
2012. jún. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Valóban lapossá teszi a fenekedet, bár nem lehet tudni, hogy egyébként is lapos-e vagy csak az előnytelen szabás miatt látni úgy. Sajnos ezek a fajta zsebvarrások (amik egészen leérnek, tehát nem csak a feneked fölső részén vannak) laposítják a feneket, neked olyan nadrág kellene, aminek kisebb a hátsó zsebe, tehát nem húzódik le annyira a combodig, mert az optikailag kerekíti a feneket! Egyébként annyira nem veszélyes, ha nem tudod visszacserélni, hordhatod nyugodtan, de ne húzz bele inget vagy blúzt, inkább tompítsd a derékrészt egy hosszabb blúzzal!
2012. jún. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem a nadrágban lapos a feneked egyébként az..
2012. jún. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!