Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek lehet bajom attól...

Szerintetek lehet bajom attól hogy vettem 1 nadrágot és aki gondolom előtte próbálta összevérezte? Ne biztos hogy vér volt mert nagyoN nehezen jött ki? aKI TUD AZ KÉREM SEGÍTSEN:!

Figyelt kérdés
2010. okt. 26. 17:30
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Bajod mi lehetne tőle? Ha esetleg attól tartasz, hogy HIV+ lehetett az illető, azt nem tudom, hogy meddig aktív a HIV vírus, de ha már nem volt cseppfolyós a vér és nem értél hozzá sérült bőrfelülettel, akkor nincs félnivalód.
2010. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%

MI van?? Ezt nem értem! Vettél egy gatyát amit valaki összevérezte? Akkor miért vetted meg? Én akármit veszek legyen az póló vagy nadrág mindig megnézem a varrás mentén,hogy nincs-e szakadás valahol.Egy vért simán észre kell hogy vegyél..Így még vissza vinni sem tudod,hogy "bocsika,de valaki már bevérezte" A vér elég nehezen jön ki,ezért is mondják,hogy ha valami véres lesz gyorsan mosd ki..Ha már beleszáradt akkor csak foltot hagy,de kiszedni nem nagyon fogod tudni..(ha kijön mindenféle csodaszerrel az anyag is kopni fog)

Nem sokat tudsz tenni..

vagy átfested,vagy újra és újra kimosod,hátha kikopik egy idő után,

2010. okt. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

imádom azokat az embereket akik nem tudnak szöveget értelmezni, és oltani próbálnak.

kiszedte a vért. - lehet nem volt nagy, belül volt, sejtem senki nem fogja egy nadrágnál pl a szárát belülről megvizsgálni.


am nem hiszem, ahogy az első is írta, ha nem érintkezett sérült bőr felülettel nincs baja, meg ki is lett mosva nem?! nyugi.

2010. okt. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azért nem vettem észre mert belül volt a popsi részén... Amikor hazaértem akkor vettem észre h van rajta 1 folt:(

Remélem nem lesz belőle gondom:(((

Már nem volt cseppfolyós.

2010. okt. 26. 18:35
 5/9 anonim ***** válasza:
uhh nekem van egy tippem h mi lehetett az.. :SS
2010. okt. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

persze minden esetben tutira h menstruációs vér az. (y) nem tudom, szerintem a legtöbb embernek van akkora igénye, hogy ilyenkor nem próbál. - de mindegy. simán lehet egy csípés elvakarva a lábán és az ért hozzá mikor próbálták. vagy mikor megfogták akkor valaki elvágta az ujját és... jaj.


de nem lesz bajod, ne aggódj, még bebeszéled a végén magadnak... o)

2010. okt. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek!

Hát bocs de én belülről nem vizsgálom át a nadrágot!!!!

Szánalmas milyen emberek vannak... Veled is megeshet b+

2010. okt. 26. 21:07
 8/9 anonim ***** válasza:

miért b+ -ezel? hiszen csak annyit mondtam,hogy én mindig átnézem a varrás mentén,és sehol nem olvastam,hogy belül volt véres..Hova írtad le?

Ha valakinek megvan és átázik a nadrágja az bizony kívül is meglátszik..

Legközelebb írd oda már az elején,hogy belülről lett véres! B+ .ni meg nem kell,mert tudok én is mocskos szájú lenni és azt te sem teszed zsebre...(csak hát én kulturáltabb vagyok nálad ezek szerint)

2010. okt. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én nem az a típus vagyok aki elküldi a másikat melegebbre csak mivel nem ismersz olyat nem kéne irjál h dögöljek meg...
2010. okt. 28. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!