Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok Ed Hardy cipőt...

Hol tudok Ed Hardy cipőt venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Westendbe már megszűnt rég a bolt és nem tudom hol lehet még venni.....internetről pedig nem fogok rendelni.:) Olyan helyet keresek ahol természetesen leértékelt(most h jön a nyári leértékelés) max. kb. 15-17et szánnék rá. Bolti, nem használt....
2012. jún. 28. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Én használtba vettem de még rajta volt az eredeti cimke...az 4ezer volt....megéri ott is körülnézni ne finnyáskodj....
2012. jún. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

nem finnyáskodok, de használtat nem fogok venni mert nem tudhatom kinek a lábán volt, 2 pedig egyre inkk nem megbízható a neten rendelés(nem jön meg az áru, nem kapom vissza a pénzt stb.) grando.hu oldalon néztem őket és az egyik komment arról szólt h 2 hónapja nem kapja meg a cipőjét és a pénze sehol!:)

Ugyhogy a kérdésem ugyanaz: hol lehet venni Ed Hardy cipőt Pesten új+garival?

2012. jún. 29. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!