Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek meddig lesz még a...

Szerintetek meddig lesz még a Converse cipő márka a divatban?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozok, hogy szeptemberben veszek egyet, de félek, hogy már addigra lejárt lesz..

2012. jún. 29. 09:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem még sokáig..
2012. jún. 29. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
én vettem 2 éve de annyira kényelmetlen volt,21 ezerét h odaadtam vkinek.a kinai 1000 ft os tornacipö kényelmesebb komolyan mondom.nekem nem jött be.
2012. jún. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
És meddig bírja?
2012. jún. 29. 09:34
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha nem is örök divat, de évek óta meglehetősen felkapott márka; gyanítom ezek alapján, hogy még évekig az is marad. Valami biztos van benne, ami megfogja az embereket, persze ebből leszámítva az aktuális divatmajmolókat, akik csak azért veszik meg, mert másnak is van. Magam részéről azért favorizálom, mert egyszerű, letisztult, sima kis csuka, minden sallang nélkül. Az igaz, hogy nem 20 km-es sétatúrákra tervezték. Nem mindennap hordom, így semmi bajom nincs velük.
2012. jún. 29. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Tekintve, hogy én most 33 éves vagyok és egész biztosan emlékszem, hogy már tini koromban is divat volt, valószínűleg még néhány évet/évtizedet ki fog bírni a divatban.

Tehát szerintem ősszel még simán vehetsz egyet :-)))

2012. jún. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 34 vok, de kb 16 évesen kaptam egy eredeti magas szárú, Chuck Taylort dorkót. Hát haverok félistenként néztek arra a lépőre.
2012. jún. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 BriaN-nak a válasza:
73%
Jó pár barátom vesz/vett ilyen "Konzerv" cipőt. Igazából divatban van, de nem sokkal több, mint egy sima Dorgo, szerintem. Fogta, szétrúgta, 2 hónapot bírt.
2012. júl. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem örök divat marad :)

Annyi félét kitalálnak, hogy tutti mind gazdára talál.

2012. júl. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez már egy megkövült márka, mint az Adidas, Levis és többi, tehát már régi, és még mindig köztudatban van, akkor már abban is marad. Vannak viszont olyanok, ami egykét év után eltünnek,mert csak felkapott divat volt. Ilyen pl. A Fubu, Ecko, Agressor és hasonló nem túl esztétikus divatvackok. De visszatérve a Convers-re, összességében nem egy nagy valami szerintem. Nem onnat veszem, inkább Puma ,Adi ,Nike. Conversben amugy mindig ugynanazokat a nagy logós oldaltáskákat látom meg azokat a nagyon átlag oldskull tornacsukákat, mintha csak ennyiből állna ez a márka. Persze régen volt egy nagyonállat Ript React II. Chuck TAylor fekete bőr kosaras stílusú csukám Conversetől, az jól nézett ki, szerettem is.
2012. júl. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Remélem nem sokáig lesz ez a divat. Hogy őszinte legyek én hányok az egésztől. Mikor fogtechnikai laborban felvételin voltam mindenkin egytől egyig fiún, lányon "Konzerv" cucc volt. Konzerv kabát, konzerv táska, cipő... fogadni mernék hogy még a gatyájuk is konzerv volt. Én meg egy csíkos pulóverben és farmerban jelentem meg, hagyományos cipőben. Mondanom se kell kilógtam a sorból, persze a fő fogtechnikus rögtön kiszúrt hogy én idősebbnek nézek ki, és sokkal másabb vagyok, pedig velem egykorúak voltak ott majdnem mind. Nekem nem kell ez a márka, nem vagyok rá vevő, nem tetszik...hogy is mondjam olyan b..zis, de tényleg.


Komolyra fordítva nagyon unalmas és idegesítő hogy mindenki ilyen marhaságokban járkál.... normális ruhát meg már nem is találni, csak a kínai vackokat vagy ezt a fost. És a legrosszabb az, hogyha normális nem konzerv, nem adidas, stb... ruháid vannak akkor egyből azt mondják rád hogy "unalmas vagy, nem kellesz, kiközösítünk, nem látunk benned semmi érdekeset."


Remélem hogy hamar kinövik ezt a konzerv őrületet.

2012. aug. 9. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!