Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért ilyen felkapott a...

Miért ilyen felkapott a Converse márka? Mitől ilyen drága?

Figyelt kérdés
2011. dec. 11. 19:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mert converse. a nevet fizeted meg. amúgy egy sz*r, régen jó volt de mára nagyon leromlott a minősége.
2011. dec. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát kösz legalább tudom milyen:)
2011. dec. 11. 20:05
 3/11 A kérdező kommentje:
De szerintem ez a cipő nagyon fasza: [link]
2011. dec. 11. 20:06
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mitől felkapott, de elég gagyi márka.
2011. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem gagyi! 15000 Ft-ért veszel egy vászoncipőt,amit legalább egy évig tudsz hordani.Nem lesz büdös,mint a deichmannos cipők,és azért azokról több rosszat hallottam,mint a Converse-ről.
2011. dec. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Utolsó: de a deichmann-os nem is 15 000 :) és már sokszor egy évet sem bírnak a conversek, amúgy meg egy ha ennyiért veszek cipőt azt nem egy évre venném. ha tetszik ha nem a converse gagyi.
2011. dec. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem szeretem azt a márkát. Minidig is leszartam sztem snassz.
2011. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Most azert lett felkapott, mert divat lett a tinik koreben valamilyen oknal fogva es boldog, boldogtalan olyat hord.

Ezelott 10 evvel, amikor foiskolas voltam, akkor meg volt valamennyi mondanivaloja, legalabbis ha valakin lattal egy adott tipusu converse-t, akkor meg tudtad kb mondani, hogy honnan jott es hova megy. :) De azt szinte biztosan, hogy melyik fosulira/egyetemre jar es hol szokott szorakozni. Nekem is volt nehany par es a minosegre nem panaszkodhatok. OK, nem minden nap hordtam/hordom, de azota is megvan az osszes es nincs bajuk, az ido vasfoga sem gyotorte meg oket. Egyet ragott meg a kutyam, de meg az is hordhato.

A ferjem is evek ota nyuz 3 par converset, nincs bajuk, pedig O nem egy cipovaltogatos tipus. Ha eloszed egy parat, akkor kepes 2-3 hetig naponta azt hordani, mert az van keznel. :)

2011. dec. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az elmúlt 1-2 évben a csőnadrág-tornacipő kombó a nyerő. Mivel a Converse is ilyen típusú cipőkből áll, rögtön divatba került ez is, elvégre " ha már divatos, legyen márkás, ne valami anonim gyártójú vacak "... Hiszen valamivel fel kell vágni mások előtt, nemde? Ehhez a 20 rugós divatos tornacipő pedig tökéletes. Nekem személy szerint nincs, de több forrásból is azt hallottam tartós cipők. Az pedig, hogy tetszik-nem tetszik... hát, ízlések és pofonok. Akinek ez a stílusa, felőlem hordja bátran, ha megteheti, mert végül is nem néz ki rosszul.
2011. dec. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek :D jók egyszerűek és mindenhez lehet hordani és amik nekem vannak azok nagyon tartósak nekem már 2 éve meg van és semmi baja nincs :D a bőr meg mégjobban birja meg pl nekem a deszkás cipők nem jönnek be teremcipőt megnem hordok utcán szóval marad converse :D aki meg szidja annak meg még nem volt vagy nem eredeti nem véletlenül ennyi ha eredeti jól birja
2012. jan. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!