Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti szoktatok turkálóból...

Ti szoktatok turkálóból öltözködni?

Figyelt kérdés
2012. jún. 29. 12:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
2012. jún. 29. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
néha ott is jó használt cuccok vannak
2012. jún. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
nem
2012. jún. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
pár száz forintért olyan márkás cuccok vannak amiket az angol izék dobnak ki csak mert náluk már nem divat....de most nem ezekre a ci.gányos turkálókra gondolok....hanem azokra ahova sima emberek járnak ...ahol bálfán vannak a ruhák...stb.....
2012. jún. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
en is szivesen vasarolok ott. A ruhaim nagy resze onnan van. Fillerekert nagyon egyedi cuccokhoz lehet jutni 19L
2012. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Ritkán.

Kevésszer találtam olyat ruhát, ami árban is oké. Turkálóban nem fogok 2000 foritnért felsőt venni, meg 3000-ért nadrágot. Inkább lemondtam róla.

2012. jún. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nem. Talán két-három holmim van onnan, négy évvel ezelőttről, darabárasak és nem használtak. De inkább boltban vásárolok, nem turkálóban, zavar maga a tény, hogy egyrészt büdös van, másrészt minden 40 használtgönre jut egy normális, nem használt, és hogy olyan megveszett képpel képesek a nők vadászni réveteg szemmel, egymás kezéből kikapkodva a darabokat, hogy megijeszt :)


Ja, egyszer benéztem egy Hádába új áru érkezésének délelőttjén....................mint a tigrisek az állatkertben húsosztáskor....jártak körbe, és zsákokba szórtak MINDENT ami a kezükbe került, majd amikor megtelt a zsák, leültek a földre ahol érték az üzlet szélén, és elkezdték kiválogatni amiket összevadásztak. Voltak kisgyerekes anyukák is, a gyerekek üdítőt és kaját ettek az üzlet szélén ülve, amíg anyuci zsákolt. ....borzasztó összkép volt.

2012. jún. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem,én a New yorkerbe járok.(leszarom h mit gondoltok róla)
2012. jún. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
igen
2012. jún. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!