Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Én nagyon szeretek turkálóbol...

Én nagyon szeretek turkálóbol öltözködni--szinte minden fölsőm onnan van- sok ismerősöm viszont csak fintorog mikor mondom. Ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés
De amiket turkálok az sosoem jön velem szembe ..
2009. jún. 28. 12:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Azt nem is említetted, hogy ugyanúgy márkás cuccok is vannak a turiban, mint akármelyik divat boltban. :D

Őszintén sajnálom a divatmajmokat. Míg ő megvesz 3 felsőt a NY-ben,addig a turiban veszek 8at ugyanazokkal a címkékkel. :D

2009. jún. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
99%
Nem túl sok "minőségi" turkálóban voltam még, de ami az volt, ott voltak igenis jó (és márkás) cuccok. Sajnos nálunk még nincs akkora hagyománya a turkálásnak, mint Nyugat- Európában. Itthon a legtöbb 'angol használt ruha' nevű helyen olyan ruhákat árulnak, amiket már senki nem venne fel szívesen (pl. büdösek, mert a bálázás előtt nem lettek kimosva). Valószínű, hogy sokan ezért nézik le a turkálókat. De igaz, ami igaz, már idehaza is vannak olyanok, akik a nyugati turkáló- kultúrát képviselik, és remélhetőleg csak nőni fog az ilyen üzletek száma a jövőben (hiszen tényleg egyedi darabokra lehet ráakadni).
2009. jún. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jajj én nagyon szeretem a turikat,és a barátaim is,szóval mindig mondjuk,hogy a turiban ezt találtam,hú de jó,stb.:D

Persze sokszor van olyan,hogy nem turiban vásárolok,de azért mindig kerítek rá időt.:D

2009. jún. 28. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek turiba járni,iszonyat jó dolgokat lehet találni.

Pl: ott találtam rá álmaim kabátjára, amit azelőtt csak a tv-ben láttam sehol máshol....

Míg az egyik barátnőm nem vitt el turiba addig én is csak fintorogtam, aztán függő lettem:)

2009. jún. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

én is szoktam turkeszban ásárolgatni

nagyon cool cuccok vannak, a csajok emg csak ámulnak amikor elmondom h ezt is meg amazt is ott vettem milyen olcsón :P

2009. jún. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak turiból vannak felsőim ;)! Ne említsd nekik, hogy turi... Vannak ilyen divatmajmok, akiknek csak az számít, hogy divatos-e vagy az, hogy milyen márkás, mennyire drága volt. Nem kell velk foglalkozni, magadban meg jól ki tudod őket röhögni, hogy te olcsóbban megveszed ugyanazt :D
2009. jún. 28. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Imádlak amiért kiírtad ezt a kérdést!!

IMÁDOM A TURIKAT, érted, megyek az utcán és mindegyikbe bemegyek, elmegyek nyaralni és ott is bemegyek a helyi turikba, főútról képes vagyok km-ekre letérni az útiránytól 1-1 kósza turi reményében :) Honnan máshonnan lenne Dolce Gabbana nadrágom és Prada felsőm? :D mindössze 3-400 forintért? :D és sorolhatnám még micsoda cuccaim vannak turiból, jobbak ezerszer mint a bolti ruhák!! Kb 7 éve nem voltam ruhaboltban!!!! És soha nem voltam ilyen stílusos mint most.

2009. jún. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Még leginkább divatmajom kolléganőim is odavannak a felsőimért, szoknyáimért és olyan jókat mosolygok, amikor kérdezik, hogy melyik plázában találom ezeket és hogy tudok tanári fizetésből ennyi új ruhát venni és mondom, hogy a kedvenc turkálómban párszáz, max. 1-2 ezer forintért:)
2009. jún. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

nagyon örülök neki hogy ilyen sokat turi mániások mint én:)

lassan függő leszek..vagy már az is vagyok:) de alig várom hogy mennyek és turkájak:)

2009. jún. 28. 13:56
 10/13 anonim ***** válasza:
88%

Én divatmajom vagyok, imádok plázázni, de egy turkálóban, anyukámmal eltöltött fél nap... na az már valami! :)

Nincs baj a turival, de ha zavar az ismerőseid hozzáállása, adok egy tippet: ne mondd el, hogy onnan vannak a cuccaid!

Mi közük van hozzá? Ha meg fennakadnak rajta, akkor ne kérdezzék. Egyébként, ha nem mondanád, hogy turiból van, soha nem jönnének rá- ezt tapasztalatból mondom :) Én már nem árulom el senkinek, hogy mim honnan van :) Se a plázás cuccokról, se a turisokról! :)

2009. jún. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!