Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen felsőket vegyek amiben...

Milyen felsőket vegyek amiben kisebbnek látszik a has?

Figyelt kérdés
Megköszönném ha linkelnétek is .
2009. júl. 9. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Talán ez segíthet...persze attól függ, hogy mekkora a has.

[link]

2009. júl. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem több ilyen típusú felsőm is van, mert a mellem és a hasam is nagy. Ez kiemeli a mellet, így már tovább nem is kalandozik a férfiak szeme :), viszont a hasat jótékonyan elfedi. Én erre a fazonra esküszök:

[link]

2009. júl. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
95%
Hat nem tudom, nekem nem nagy a hasam, de ha a fenti ket felsohoz hasonlo fazonu felsot probalok, mindig elkeseredek. Ugyanis ezek a mell alatt vannak beszegve, onnantol bo szabasu, amitol olyan vagyok, mint egy terhes kismama....szerintem nem elonyos.
2009. júl. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi.
2009. júl. 10. 10:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is kerek a pocim, pedig nem vagyok kövér. Az ilyen felsőkben kb. egy nap ketten hárman is megkérdezik vigyorogva, hogy "csak nem vagy terhes?" úgyhogy nálam kilőve. Máson pl. egy lapos hasú csajon tök jól néz ki.
2009. júl. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én is szeretem az alul bővebb fazonú ruhákat, tunikákat. csőgatyával hordom őket, csak nekem a mell alatt húzott, ilyen gumis felsők tetszenek. nekem ebből a kivágásbol nagyon "kiesik" a mellem. :S aza gumis meg lenyomja. (:

16L.

2009. júl. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!