Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat, felsőket...

Milyen ruhákat, felsőket hordjak, hogy a melleim kisebbnek tűnjenek? Vagy ne legyenek hangsúlyosak?

Figyelt kérdés
20 vagyok,és elég nagyok a melleim ,amik miatt már mindenféle komplekszus kialakult bennem.Nekem nem tetszik a nagy mell,főleg nem magamon (épp ezért azt sem értem vki mért csináltat nagyobbakat) Engem rettentően zavar épp ezért már semmi polót,szűk felsőt nem veszek fel,polót is csak itthon,nem mások előtt inkább még nagyon melegben is bő felsőben vagyok!!Szóval utálom és idegesít hogy másoknak a kicsi mellein minden lyan jól mutat..nekem meg..hát.. Ha van vmi öltözködési tanácsotok kérlek segítsetek!!!
2008. aug. 18. 17:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Akkor olyan cipőben vagy mint én.Hát akkor:

-szinek: sötétek, ha sötét akkor választhatsz aprómintásat is. Egyébként ha világosak,(mondjuk ne ciklámen legyen) akkor minta nélkülit válassz. Nagy virágosat, óriási kockákat kerüld. Ne legyenek rajta fodrok, berakások, ha húzott akkor legyen mell alatt, illetve ha masni miegymás van rajta, akkor az is mell alatt legyen. Nyakkivágás mindenképpen V alakú legyen. Pulcsiból válassz olyat,ami mondjuk sálgalléros, vagyis a válladat szélesíti, oda tereli a hangsúlyt. Ne tegyél a ruhákhoz, felsőkhöz övet, ha bizsu féle láncot választasz, az lehet hosszú, de ne hatalmas gyöngyökkel medálokkal. Feltűnő fülbevaló is segít elterelni a mellekről a figyelmet.A hajad lehet hosszú ha egyébként a nagy mell mellett vékony vagy, ha inkább molettebb kategóriába tartozol, a vállig, ill állig érő haj az előnyös. Festésnél a szemedet hangsúlyozd, oda tereld a figyelmet.

Ja, és a Triumphnak van olyan melltartója, ami optikailag kissebbíteni tud. Én is olyat hordok.

Viszont hiába vannak ezek a trükkök, engem is piszokul zavar a nagy mell, és meredeken nem érdekel, hogy a pasiknak az tetszik, az nekem huszadrangú, úgyhogy szülés után nekem sajnos irány a sebész.

2008. aug. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi szépen,mindenképp megfogadom a tanácsaid!!! Engem sem érdekel h tetszik e a pasiknak..én utálom,zavar!Mert nem vehetek fel azt amit szeretnék!!Amúgy vékony testalkatú vagyok,s ezért még jobban zavar...köszi még1szer
2008. aug. 19. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!