Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen melltartót ajánlanátok?...

Milyen melltartót ajánlanátok? (Problémám odalent! )

Figyelt kérdés
Olyan ruhát vettem, aminek nyitott a háta közepe. Teljesen. A ruha anyaga olyan sajna, hogy melltartó nélkül vállalhatatlan, mert átüt a mellbimbóm, ami totál ciki! Milyen melltartót ajánlanátok, aminek nem a pántjain, hanem a hátkapcsán van a hangsúly, hogy ne látszódjon?

2012. júl. 3. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Celluxold le a bimbód. :DDDDDDD
2012. júl. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hogy aztán letéphessem a bimbóbőrömet? Nem, köszi... :D
2012. júl. 3. 23:19
 3/14 anonim ***** válasza:
Vannak szilikon hátkapcsú melltartók is.Olyant keress!
2012. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

[link]

Előző voltam.

2012. júl. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de ez olyan béna, nem?
2012. júl. 3. 23:31
 6/14 anonim ***** válasza:

A szilikont mindenféle képpen felejtsd el...

válassz pántnélküli melltartót abból pedig vagy fehéret vagy bőrszinűt. Nekem is ezek váltak be:)

2012. júl. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

van ez a hogyis mondjam, öntapadó melltartó

[link]

az a testszínű és nincs pántja, így nem látszik ki hátul mégis tart valamit és ezen nem tud átütni. persze ez szerintem akkor jó megoldás, ha nincs túl nagy melled, bár nem tudom, lehet azt is megtartaná.. vagy még ott van amit fentebb írt valaki, hogy hátul szilikonos melltartó. az nagyon kényelmetlen tud lenni, akkor inkább már "rendes" melltartó.

2012. júl. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Miért ciki, ha átüt?:D Engem nem zavarna:D
2012. júl. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az öntapadós melltartó kis mellűeknek ajánlott. És drága is. Az utolsó válaszolóval nem szeretnék vitába keveredni de azért nem valami ízléses ha van egy tök jó felsőd ami lyukas hátul és ott van egy fehér vagy akármilyen színű melltartó ami látszik kilóg. Ezért ajánlottam a bőrszínű pánt nélkülit. (A 6. válaszoló voltam)
2012. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én a mellbimbóra értettem:D
2012. júl. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!