Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS. Mért nem bírom elviselni...

SOS. Mért nem bírom elviselni a melltartót? Mit ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

16 éves vagyok már term. hordtam melltartot mert szükségem volt már rá mostmeg már főleg mert eléggé megnőttek a melleim de egyszerűen nem tudom elviselni magamon kb 10 percet van rajtam és már beképzelem magamnak hogy viszketek meg felcsuszik lecsuszik stb.

Kb olyan 80B-s lehet a mellem pontosan nem tudom.

mit ajánlotok kérlek segítsetek..

most toppot hordok hogy legalább a bimbom ne látszodjon annyira de ez nem állapot..:S

am meg szerintem nem az lehet a baj hogy nagy vagy kicsi melltartot veszek mert van ami pontosan jo meg minden de mégis felcsuszik ha emelem a kezem vagy hasonló..

előre is köszi a segítséget..


2011. márc. 24. 13:25
 1/8 anonim ***** válasza:
17%

Milyen nemű vagy?

Ha fiú, akkor érthető a problémád.

2011. márc. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első, Te az vagy?...


Kérdező: Milyen fazonú melltartókat szoktál hordani? Mert lehet, hogy ebben van a hiba...

2011. márc. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

term. lány vagyok...

nem tudom hogy hívják a fazonokat több is van..

én is gondoltam már rá hogy az lehet a baj..de..áá tanácstalan vagyok..:S

2011. márc. 24. 13:40
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg rossz a melltartód mérete és a formája is. A jó melltartó pont onnan ismerszik meg, hogy nincs ilyen problémád vele.

Nem csak az számít, hogy mekkora a kosár mérete, hanem az alakja is, valamint hogy milyen távol vannak a kosarak egymástól. Nekem nem átlagos az alakom, így nehéz megfelelő melltartót vennem. Például a kínaiak egyáltalán nem jók, felcsúsznak meg minden.

Olyan boltban vásárolj, ahol van lehetőséged felpróbálni. Próba közben érzed, hogy megfelelő-e neked, és ha egy kicsit is kényelmetlen, ne vedd meg.

Megint magamat tudom mondani, kizárólag egy bolt van, ahol kényelmesek nekem a melltartók. Drágák persze, de inkább veszek egy-két drágábbat, ami jó és évekig tudom hordani, mint olyat, ami kényelmetlen.

Szánj rá időt és keresd meg a számodra legkényelmesebb fazont.

2011. márc. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha felemeled a kezed és felcsúszik, akkor nem jó a méret. Nem véletlen kell a próbafülkében hajolgatni, felemelni a karokat, ha úgy nem stimmel, akkor az nem jó.

De átérzem, veszek egyet, ami jó, de kinyúlik, én változok, és engem is marhára idegesít. :S Pedig nem csak gagyi kínais cuccokat veszek, de így is. :S

2011. márc. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
máskor menj el, és próbálj fel kisebbet, nagyobbat. vannak különböző formák, típusok, próbálj fel többet..előbb utóbb mindenki megtaláálja a neki valót..vagy anyukáddal menj el vásárolni..internetről nézd le hogy kell kiszámolni milyen nagyságú melltartóra van szükséged.
2011. márc. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én 4000.5000 ft ért szoktam vásárolni több évig is kitartanak.. azért csúszik fel mert túl szoros a pánt! ha nem megy kérdezd meg az eladókat.. ők szívesen segítenek neked:)
2011. márc. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!

holnap megyek venni 1-2-t remélem megtalálom a nekem valót!

2011. márc. 24. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!