Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyiket válasszam? (KÉPEK)

Melyiket válasszam? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

Egy ruha és egy szoknya között vacillálok..ugyanannyiba kerülnek, mind a kettő nagyon tetszik.><


A ruha: az a gondom csak vele, hogy nem igazán az én stílusom, és még cipőm sincs amit fel tudnék venni hozzá, de annyira szép*.* (és gondolom legtöbben rá fognak szavazni xd) kékben:

[link]

[link]


Szoknya: ehhez jobban hozzá tudnék öltözni, ez is nagyon tetszik.. feketében:

[link]

[link]

[link]



a beszólogatásokat, hogy unatkozó hülye tinip*csa vagyok, nincs nagyobb problémám stb hanyagoljátok,köszi:)


2012. jún. 27. 17:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hú. Hát, ha azt írod, hogy nem a te stílusod a ruha, akkor javaslom, hogy ne azt... Egy szoknya egyébként is többféleképpen kombinálható, szóval arra adom a voksom. Ha ezek közül lehet csak választani...
2012. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát, nem nagyon hordok ilyen világos dolgokat, meg a rózsaminta pl most olyan divatos dolog, én meg nemigazán követem a divatot..:D de a barátom arra szavaz, szerinte illik hozzám.. de pl azt sem tudom milyen cipőt lehet ehhez felvenni O.o
2012. jún. 27. 18:06
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Hát ezek nem igazán divatosak...De az első mondjuk még úgy elmegy egy platformmal...
2012. jún. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ja és lófszt ne vegyél alá olyan inget :D:D Hanem natúr. (az első egyre jobban kezd tetszeni :D )
2012. jún. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

tudom hogy nem divatosak:)

inggel nekem se tetszik:D

2012. jún. 27. 18:16
 6/8 anonim ***** válasza:
1. és 4. link, a többi ocsmány(tudom, hogy 2 ruha van összesen)
2012. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyik se tetszik. De, ha már választani kell, akkor a szoknya sötét színben.
2012. jún. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő gyönyörű,a szoknyát jobban ki lehet használni.
2012. jún. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!