Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mivel kiegészítőkkel tudnám...

Mivel kiegészítőkkel tudnám viselni/feldobni ezt az egyszerű ruhát?

Figyelt kérdés
[link]
2012. júl. 5. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Például felvehetsz hozzá egy szép övet,egy hosszú,feltűnőbb nyakláncot,vagy nagyobb karperecekkel,és nagy táskával simán feldobhatod az öltözéked.:)
2012. júl. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem övet vennék fel, hanem arany és fekete kiegészítőket. Szerintem nagyon passzolna pld. egy hosszabb arany színű nyaklánc, vagy feltűnőbb fülbevaló, karkötő. Valahova helyezd hangsúlyt. Egy gyönyörű cipővel is fel lehet dobni. Attól függ, hova kívánod terelni mások figyelmét :)
2012. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 sweetsugar ***** válasza:

Én ehhez a rucihoz kontyba fognám a hajam és felvennék hozzá vmilyen lógos ezüst vagy arany fülit,hozzá egy hosszú nyakláncot,és egy ezüst/arany magassarkút/balerinát.

Vagy,kienegedném a hajam,és neon színű vastagkarkötők egy színes magassarkúval:)

2012. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát attól függ mit akarsz belőle kihozni. :D

AKÁR: Hosszabb fehér gyöngyös nyakék, sötétkék cipővel,

VAGY: Egy nagy, vastag fényesebb hasonlóan kék anyagból kötsz egy nagy masnit a derekadra

VAGY: egy hálószerű fehér felsőt veszel rá, amiből kint van a vállad és egy nyitott orrú szandált

VAGY: Varratsz rá valamilyen csipkét, fodrot

Esetleg: Boleróval hordod. :P

Mennem kell, sok sikert a feldobásához. :D

2012. júl. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)

Időközben rájöttem arra, hogy ruhának túl rövid lenne,(épp hogy popsi alá ér)ahhoz viszont túl hosszú, hogy csak egy egyszerű felsőként viseljem.Van valami ötletetek erre is?

2012. júl. 14. 13:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az amit az előző írt hogy varrass az aljára valami fodrot vagy csipkét.
2012. júl. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!