Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Pékség mintaboltját, milyen...

Pékség mintaboltját, milyen kiegészítőkkel tudnám feldobni? Hol tudom beszerezni?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen már be van rendezve,csak fel akarom dobni,külömböző kiegészítőkkel.

Pl. futófény,művirág,(amit használtan szertnék venni),sajnos korlátozottak az anyagi lehetőségeim.


2009. okt. 10. 14:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem használj természetes(nek tűnő) kiegészítőket. Minden olyasmit, ami a gabonához, a sütéshez, a kenyérhez kapcsolódik. Tedd bensőségessé a hangulatot, szerintem az ilyen futófényes dolog max karácsony körül illene oda. De pl., ha van kirakatod, oda tehetnél jutazsákban magvakat (búza, rozs), Kalászokat, péklapátot, kéziszövésű textíliákat, vagy hasonlót. Az is tetszene (nekem, tehát ez egy szubjektív dolog, úgy olvasd), ha az eladók hófehér fodros kötényben szolgálnának ki, fejükön valami helyes ki izével, kendő, vagy kis sapka.

A csilivili túlmodernségből már szerintem túl sok van.

2009. okt. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

bármi ami a pékséggel kapcsolatos, gabonanövények stb

megkérdezhetem hol lesz a bolt?

2009. okt. 21. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Te az első válaszoló vagy?
2009. okt. 22. 12:51
 4/4 anonim válasza:
nem
2009. okt. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!