Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok szép bikinit (...

Hol tudok szép bikinit ( alsó, felső ) 5000 Ft-ért venni?

Figyelt kérdés

Miskolci vagyok, de aki nem tudja, hogy milyen boltok találhatóak nálunk, de van ötlete, hogy hol tudnék venni, az is írja le...hátha :)

A H&M-et elvileg már nagyon kifosztották :S


2012. júl. 5. 12:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Kínai? Fehérneműbolt? :)
2012. júl. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy van-e arra Takko, C&A és New Yorker,de ott klassz bikiniket lehet kapni 5000 alatt.
2012. júl. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
pl főutcán a napsugárba ott szokott sok lenni és olcsóbbak vagy new yorker ott is szépek vannak én ott vettem az egyiket 7 ezer volt de lehet van olcsóbb de ha olyat akarsz ami márkás és évekig hordhatod akk én a batóházba a legelső fehérnemű boltba vettem Mania-t 10 ezer volt és nagyon szép nem is lehet máshol olyat venni Miskolcon legalább is vagy pl a búzán a kínaiba ha nem akarsz drágát ott is vannak szépek csak nem tudom meddig bírja egy olyan
2012. júl. 5. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Camaieu!! A H&M-ek szerintem mindenhol kifosztották,mert Budapesten is voltam több üzletükben bikinit nézni,és Nyíregyházán is,de mindenhol káosz volt. Szóval amikor sürgősen szükségem volt egy bikinire,amit azért nem sajnálok annyira,én a Camaieu-ben vettem nagyon jó áron(3500 Ft). Egyébként volt sokfajta és több árban.:)
2012. júl. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!