Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek a Supra...

Mi a véleményetek a Supra skytop black waxed twill cipőről? Www. Garagestore.hu/ferfi/cipok/supra_footwear/ferfi/cipok/supra_ footwear/2391_skytop. Html

Figyelt kérdés

#cipő #Supra #waxed
2012. júl. 5. 18:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nem ártott volna egy normális link XD De megoldottam valahogy...15-ért nagyon jó, nem sokat gondolkodnék rajta.
2012. júl. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Így könnyebb lenne:

[link]


Egyébként nem rossz, de én nem vennék cipőt még 5000-ért se.

2012. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
Jól néz ki, de 5000-nél többet én sem szoktam cipőre költeni:D
2012. júl. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hat igazabol 30 ezerbe kerülne de akciós
2012. júl. 5. 18:58
 5/16 anonim ***** válasza:
Tudom XD Vagy 1.5 hete sok ilyen kérdés van. Azon csodálkozom, hogy még van cipő ott :D
2012. júl. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azt hogy a Garage Store akciója miatt most már minden divatb*zi alsó-középosztálybeli tinédzser ebbe fog villogni...
2012. júl. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzővel. Nekem is van ugyan, de érdekes módon nem ez az 50%-os akció hajtott ebbe a boltba. Persze ki nem használná ezt ki. Na mindegy. Megtiltani nem lehet senkinek, hogy vegyen.
2012. júl. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Hát igen, eléggé viccet csinált a márkából a Garage Store, mert eddig szinte csak a gazdagabb kölkök kiváltsága volt, de most már minden csirigli megveszi...
2012. júl. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem vagyok divatb!uzi de hülye lennék akciósan nem megvenni
2012. júl. 5. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:
Én (is) főként a Garage-ra vagyok mérges (és nem rád, Kérdező), hogy ilyen akcióba vágta ezt a márkát. De minden márkának legyen meg a saját célközönsége. És ezt nem sznobizmusból mondom. Nézd, ha előtte nem lett volna ilyen cipőm, akkor ebben az akcióban (nyilván) én is vettem volna. És megsúgom rögtön, hogy nem is csak egyet...
2012. júl. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!