Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csúnya lábú nő vehet fel...

Csúnya lábú nő vehet fel rövid ruhát, rövid nadrágot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a vastag lábúakra, X lábúakra stb. Ti megnézitek, kinevetitek?

Mi a véleményetek?



2012. júl. 5. 21:01
1 2 3
 1/24 Heni1204 ***** válasza:
100%
40 fokos melegben nem hordhat mindenki hosszú nadrágot..sok embernek van testi hibája és nem kell szégyellni,mert akkor feltűnőbb..
2012. júl. 5. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

Engem rettenetes stresszben tartanak a lábaim... Görcsben van a gyomrom, ha rövidet kell felhúznom..

A combom vastag, a vádlimat meg a gyártásnál elfelejtették izommal feltölteni.. Tök gáz. Y forma.. Folyamatosan azt érzem kiröhögnek a hátam mögött...

Ezért kérdem..

2012. júl. 5. 21:06
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vond a figyelmed a ruhával,felsővel a dekoltázsodra,és nyugodtan vegyél fel rövidebb ruhákat.
2012. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
37%
Én idén még nem is voltam rövidnadrágban, sem térdigérőben. Bő fehér nadrágokat hordok. Ez van. Egyszer próbáltam lemenni egy térdig érőben, de a lépcsőnél meggondoltam magam.
2012. júl. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 assurbanapli válasza:
15%

szerintem ha levágod a lábad szebb leszel

gondolj bele a körmöt se kell vágni többet

2012. júl. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Háát, szerintem simán. Ilyen időben nem járhatunk ballonkabátban. Nyilván a jó ízlés határain belül, de nem lehet mindig hosszúgatyát ill. hosszú szoknyát viselni.

Egyébként szerintem a nők 85%-ának kifejezetten ronda lába van (ide tartozom én is). Kb. 12%-nak elmegy, és a maradék igen kis arány az, akinek valóban szép és formás a futóműve. Mégis hányan járnak rövidben.

Amúgy a pasiknak sokkal több női láb tetszik, mint nekünk :)

2012. júl. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Igen sok nőnek van csúnya lába és csodálom is némelyiket mert nagyon merészen öltözködik...

De nekem tiszta stressz a strand is. Lehet hülyeség vagy csak bemagyarázom, nem tudom.. Kisgyerekként sokat gúnyolt az unokatesóm, lehet amiatt vagyok ilyen.

2012. júl. 5. 21:18
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig úgy vagyok vele, hogy majd holnap... De mégsem veszek fel rövidebb gatyát. Munkahelyemen rengeteg nővel találkozom, és szinte kivétel nélkül rövidnadrágban vannak.

Előbb utóbb majd csak képesek leszünk rá:). Csak nehogy addigra meg jöjjön a hideg ősz:D..

2012. júl. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hordok rövidnadrágot, még itthon sem. Nekem túl vékony lábaim vannak és nem akarom, hogy megbámuljanak és kinevessenek. Itthon sem veszek fel család előtt rövidet. Ha valakinek husisabb lába van, vagy x lába szerintebb azt sokkal jobban "elfogadják" és kevésbé nézik meg, mivel több magához hasonlóba ütközik.(ezzel nem akartam megbántani senkit)
2012. júl. 5. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Hat igen.... Ez egy szarügy... En is szegyellem a labaim mert vastag szal husi vagyok en is. Soha nem veszek se szoknyat se rovidnadragot csakis kizarolag hosszu nadragot :/ strandon is rosszul erzem magam emiatt. Es ha latok utcan rondalabu noket miniszoknyaba akk kicsit nezek h miert csinalja azt hiszi h szep? De mar annyi ronda labu csaj veszi fel h fel se tunik 14/L
2012. júl. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!