Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csúnya lábú nő vehet fel...

Csúnya lábú nő vehet fel rövid ruhát, rövid nadrágot?

Figyelt kérdés

Gondolok itt a vastag lábúakra, X lábúakra stb. Ti megnézitek, kinevetitek?

Mi a véleményetek?



2012. júl. 5. 21:01
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Mutass képet a lábadról, nekem is ilyesmi, amilyet leírtál, én hordok minit.
2012. júl. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Ne butuskodjatok lanyok! A fiuk tobbsege nem is nezi a lanyok labat. Bar en a kissebbseg koze tartozom: szeretem a szep lanyu lanyokat, de sosem csufoltam ki meg soha senkit. Akinek kevesbe szep laba van, annak legfeljebb nem azt nezem meg, hanem mas testreszet ;), de az, hogy akar csak magamban is kinevessek, kigunyoljak vagy undoritonak tartsak egy rovidnadragos lanyt, soha eszembe sem jutott! A barataimtol sem hallottam meg soha, senkire ilyen megjegyzest!


Az meg, hogy fekete pottyos a labatok a borotvalt szortol, meg kicsit vastagabb, meg van harom pattanasotok stb. - ne vicceljetek, senki nem nezi ezeket! Higyjetek el, senki nem fog kinevetni benneteket!


Oltozkodni tudni kell, az teny. Mindenkinek a neki elonyos ruhat kell felvennie. Abbol is azt, ami megy az egyenisegehez es amit szivesen is hord. Egy szep labu non jol all a magassarku egy szep harisnyaval es a terd fole ero szoksznya. Akinek kevesbe szepek a labai az valoszinu mast vesz fel, olyat ami nem annyira a labara, hanem masik testreszere, esetleg pusztan az eleganciara vagy az egyedi stilusara helyezi a hangsulyt! De konyorgom!, ez nem azt jelenti, hogy ok sem hordhatnak szoknyat es rovidnadragot!


Ne feljetek mar annyira, en pl. nagyon ritkan latok csunyacska lanyt, es azt sem nevetem ki soha. Ketlem, hogy ti azok lennetek. Ugyhogy nyugodtan vegyetek csak fel nyaron a szoknyat es a rovidnadragot, es erezzetek jol magatokat!


29/F

2012. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Kedves toled utolso de en sokkal nagyobb biztonsagban erzem magam ha fedettek a labaim. Mint mar valaski irta elotteem,nem szeretek tul nagy fedetlen felulete hagyni magamin. Lehet h te nem ezt nezed de sokan igen. Mindenki megnez mindenkit pl metron latom h mindig mindenki tetotl talpig vegigmer mindenkit aki elmegy elotte es h erezne magat egy ducibb csaj egy gyonyoru vekony formas lany mellett akivel ugyanolyan mini sorrtot hordanak? En max terdig erot veszel fel vagy hosszu szoknyat mini sortot utcara soha:S 14/l
2012. aug. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 békus válasza:
Igen,felvehet!!!!Megnézem,de nem nevetem ki,mert ez genetika!!!!A gond ott kezdődik,ha az illető nem fogadja el önmagát.Tökéletes ember nincs,mindannyiunknak más baja van,ha ezt nem tudja tudatosítani magában,akkor már gond van.Egy kis intelligenciával bárki öltözködhet szépen gusztusosan.Nekem volt egy gazdag főnököm,iszonyatosan randa lábakkal.Soha nem tudta ezt megemészteni,pedig már 44 éves volt,belém kötött állandóan...otthagytam,VÉGE
2016. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!