Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok otthon meztelenül...

Szoktatok otthon meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem akár egész nap is. Úgy csinálni a mindennapos dolgokat pl főzés, takarítás.
2012. júl. 6. 09:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
74%
gáz nem gáz én szoktam, persze csak ha egyedül vagyok. Ilyen melegben még a bőröm is levetném ha tehetném :)
2012. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 gelazso ***** válasza:
74%

mindig meztelen vagyok otthon.

"az én váram" azt csinálok amit akarok , igaz

2012. júl. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%

ilyen melegben???naná...párommal élek...és ha otthon van akkoris pucéran rohangálok...

23L

2012. júl. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha. Ellenben a férjem szokott úgy lenni, de főzés közben néha sérülés éri. :D Az anyukám is naturális a saját otthonában, a tesóm is alig visel ruhát.
2012. júl. 6. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
88%

Teljesen pucéran csak r9vid időkre. Pl leveszem a pizsit az ágyban, és némi teszek-veszek, tiszta ruha kiszedés után úgy megyek a fürdőszobába. Vagy ha nagyon meleg van, úgy alszok. De csak ha senki más nincs otthon!


Félmeztelenül, póló nélkül meg szintén ha egyedül vagyok és olyan meleg van, mint most. De most nem vagyok pucér, ne képzelegjetek rólam! ;-)

30n

2012. júl. 6. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 Antimod ***** válasza:
77%
Ha ennyire érdekel: alsónadrágban vagyok otthon mostanában, másban egyszerűen nem bírom ki.
2012. júl. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
89%

Nem, nem szoktam. Még aludni sem szoktam meztelenül. Egyszerűen nem szeretem. Sőt, még melltartót is veszek fel napközben, pedig csak lányok vagyunk a családban. Mondjuk alulra csak egy bugyit veszek, de azt se tangát általában.

Nem tehetek róla, zavar, ha kilátszik valamim.

2012. júl. 6. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
89%
nem. teljesen meztelenül nem. bugyi van rajtam és hálóing egész nap, esetleg néha visszahajtom a hálóing alját mell alá
2012. júl. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
64%
Soha,akkor sem tenném,ha egyedül élnék.Különben is bármi történhet pl:baleset,nem szeretném ha ruha nélkül lepnének meg.24L
2012. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Nem, max fehérneműben. De ilyenkor nyáron ki se bírnám még több ruhában.
2012. júl. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!