Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szoktatok otthon meztelenül...

Szoktatok otthon meztelenül lenni?

Figyelt kérdés
Úgy értem akár egész nap is. Úgy csinálni a mindennapos dolgokat pl főzés, takarítás.
2012. júl. 6. 09:19
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Soha nem szoktam meztelenül lenni, ilyenkor vékony szellős ruhát veszek fel.
2012. júl. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Nem, mert zavar, ha meztelen vagyok.
2012. júl. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Kösz a tippet! :D
2012. júl. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Soha, zavar, ha meztelen vagyok.
2012. júl. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
5%

Nem szoktam és nem is értem, hogy egyeseknek miért jó az, ha meztelenül flangálnak.


20/L

2012. júl. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Mondjuk azért jó, mert baromi meleg van és sokszor még meztelenül is nehezen viselem, nem még ha lenne rajtam egy plusz réteg is.

Egyébként is kényelmesebb nekem a saját bőrömben, az legalább pont rám illik. A ruhák vagy nagyok, vagy szűkek, vagy az anyaguk zavaró. Ha leülök elmozdul rajtam, gyűrődik, csúszkál, ami meg nem teszi, az rámfeszül, rám tapad. Egyszerűen nem nagyon találok olyat ami ne lenne kényelmetlen.

2012. júl. 6. 16:04
 17/25 anonim ***** válasza:
A szomszéd öregasszony egyik nap egy szál bugyiban flangált az udvarán. 3 égtájból belátni hozzá, mi is úgy vettük észre, hogy nem bámészkodtunk, csak a saját kertünkben rendezkedtünk, akaratlanul a látómezőnkbe került. Eljöttünk, hogy ne vegye észre, hogy észrevettük. Szörnyű, gyakorlatilag egy szál bugyiban, lógó csöccsel kimegy a szomszédok és a járókelők elé. Legalább felhúzna valami átláthatatlan kerítést...
2012. júl. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én itthon mindig meztelenül vagyok. Panelba élek nyáron nagyon meleg van főleg az 5. emeleten. Télen is mindig van itt vagy 26 fok minimum. én 1,5 éve lakok itt egyedül vagyok és csak kényszerből lakok itt mert itt van a munkahelyem és a beutazás húzós lenne mert a faluban ahol laktam kevés buszjárat van ide. Most ia meztelen vagyok, és így tevékenykedek itthon az erkélyre is így járok ki mivel teljesen zárt a korlátja így maximum a felsőtestem látszik ki. Így főzök meg íg takarítok nagyon ritkán vagyok itthon ruhába, pedig azóta jött rám a meztelenkedés amióta itt élek, mert nálunk otthon a családi házba sosem volt olyan meleg hogy meztelenkedésre kényszerültem volna. Hazaérek melóból ajtónál levetkőzök annyi hogy egy miniruhát felakasztok az ajtómellé ha netán csöngetne valaki akkor mégsem kelljen meztelenül ajtót nyissak, és így gyorsan magamra kapok valamit. Amióta itt lakok kb 10 szer volt rajtam itthon ruha. Még bugyit sem veszek fel mert minek maximum ha kimegyek az utcára. 22/N
2012. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Igen, most is meztelenül vagyok a gép előtt.


Tegnap pl. úgy porszívóztam, takarítottam.


Aludni mindig meztelenül alszom, ilyenkor nyáron otthon is úgy szoktam lenni.

2012. júl. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
én kiköltözem egyik weekendházunkba és csupaszon alszom viszont kell a boxer mivel elfogyott a törlőkendő wc papír kell szönyegre meg csak nem verhetem
2012. júl. 8. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!