Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tartjátok kövérnek a...

Mennyire tartjátok kövérnek a lányt? Képpel.!

Figyelt kérdés

[link]


fürdőbe cikinek tartanátok ha fürdőruhába járkál ilyen testel ?


2012. júl. 7. 13:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
40%

Egyáltalán nem kövér!! Ő telt, a szó pozitív értelmében!

Igazán nőies alakja van! Én nem igazán kedvelem a csontvázakat, szóval nekem sokkal kellemesebb látvány, mint ezek a vézna modellek! :-)

21/f

2012. júl. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
szerintem nem gáz :D
2012. júl. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van joga kimenni a starnadra.


A hasonló méretű csajok között kifejezetten jó nőnek számít, szép hasa van.


A fürdőruha felső nagyon tetszik, nekem is kéne valami ilyesmi. Alsóna viszont valami szélesebb előnyösebb lenne. Esetleg egy fekete alsót kéne hozzá beszerezni, pl ilyet:

[link]

2012. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem nyugodtan kimehetsz a strandra, nem vagy túl súlyos, inkább molettnek, teltnek vagy arányosnak mondanálak.


De a strandon majd látsz durva dolgokat (embereket) önkritika nélkül!

2012. júl. 7. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%

"De a strandon majd látsz durva dolgokat (embereket) önkritika nélkül!"


Miért, aki kövér az ne menjen strandra? De jó. Engem meg azzal csesztetnek, hogy ne ijesztgessem az embereket a kiálló csontjaimmal, mert azt fogják hinni, hogy egy temetőben vannak. Tök jó, úgy szeretem a toleráns embereket.

Egyébként kérdező kár érted..mármint sokan sírnak rossz alakkal(köztük én is), hogy hiába edzenek bármit, akkor sem lesz szép alakjuk. De meg itt vagy hibátlan adottságokkal, és elpazarlod pár szelet sütire. Mindegy, én nem szólhatok bele, csak egy tanács..

2012. júl. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Nem kövér, csak telt, és ráférne némi izom.

Viszont amiket strandon látni...Te fel sem tűnsz senkinek (pozitív értelemben).

2012. júl. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
csini vagy, nyugodtan kimehetsz. én kb ugyanilyen vagyok, csak löttyedtebb és narancsbőröm is van, azért nem megyek strandra :(
2012. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 M.Kata ***** válasza:
0%
szerintem is nyugodtan kimehetsz :) jól nézel ki :)
2012. júl. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 sweetsugar ***** válasza:
Nyugodtan kimehetsz,semmi baj sincs veled:)
2012. júl. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Egyébként kérdező kár érted..mármint sokan sírnak rossz alakkal(köztük én is), hogy hiába edzenek bármit, akkor sem lesz szép alakjuk. De meg itt vagy hibátlan adottságokkal, és elpazarlod pár szelet sütire."


Azért ez vicces, a mondat első felében még az emberek intoleranciájára panaszkodsz amiért nem respektálják az energiaháztartásodat, utánna meg lecseszel mást, hogy ők miért nem tudják kontrollálni a sajátjukat. Ahogy van olyan ember, akire egy gramm se megy fel hiába eszi meg a dönc teljese választékát 3/24, úgy van ilyen is. Akinek olyan az anyagcseréje, hogy alapból puhább testalkat, az nem lesz ballerina alkat.

Tudod mit, ilyen hozzáállásal megérdemled hogy beszólnak neked az alakod miatt.

2012. júl. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!