Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha valaki nem követi a divatot...

Ha valaki nem követi a divatot arra szánalommal tekintenek?

Figyelt kérdés
Holott igényesen öltözködik.
2012. júl. 9. 13:29
1 2
 1/15 okoska31 ***** válasza:
100%
akkor nem.
2012. júl. 9. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem hiszem. Én sem követem, és nem is érdekel, ki hogy tekint rám emiatt. Hiába divatos a ruha, ha nem áll jól.
2012. júl. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Antimod ***** válasza:
100%
A divatmajmok talán, a normálisak biztosan nem.
2012. júl. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
szerintem se. mindenki attól egyedi, ahogy öltözik, ha valaki követi a sok divatmajmot, ő is ugyanolyan lesz. de ez csak igényes öltözködésnél, szóval ha valaki úgy öltözködik, hogy egyáltalán nem áll jól neki, de ő erősen állítja, hogy de jól áll, akkor az már problémás :D
2012. júl. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 nikozia12 ***** válasza:
NEM!Én már csak azokat nézem meg az utcán akik nem követik a divatot. Mert csak az tűnik fel. És sokkal bátrabb dolog azt felvenni ami neked tetszik mint beállni a sorba és azt hordani amit a társadalom elvár.
2012. júl. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én konkrétan a legtiszteltebb emberek egyike lettem a suliban, amikor pár hónap b*zerálás után rájöttek, hogy hiába nyaggatnak, a divat semmilyen irányzatát nem fogom önkéntelenül a sorba beállva követni.


És ez nem csak az öltözködésre vonatkozott. Amikor látták, hogy van tartásom, a sértegetésekre mindig erősebben tudok visszavágni, vagy fel sem veszem őket, mindeközben-ahogy írtad- mégsem úgy nézek ki, mint valami hobo, csak egyszerűen szolidan öltözködtem, akkor visszakaptam az eredeti tiszteletemet, sőt, mások is becsülték, hogy van szabad gondolkodásmódom, amit meg tudok védeni.


Nem kell okvetlenül bégetni a nyájjal. Engem már a tudat megnyugtat, hogy akkor is lehetsz jobb, ha esetleg ennek nem kapod semmiféle elismerő jelét.

2012. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Attól hogy valami most éppen divat, még nem biztos hogy az adott embernek jól áll, illetve kényelmesen érzi magát benne.
2012. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nem követi a divatot, de ízléses akkor ok. Ne öltözzön idiótának, pl. piros póló, narancssárga nadrággal,zokni szandállal, az már gáz.
2012. júl. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
nem. nekem sincs pénzem megvenni a legújabb 'divatos' cuccokat, plusz sosem voltam divatmajom.
2012. júl. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 sweetsugar ***** válasza:
Nem.Ha valaki stílusosan és igényesen öltözködik.A divatnál sokkal fontosabb a stílusosság.:)Pont a mai nap láttam egy lányt,amerikai zászlós nadrág,neon topp,baglyos nyaklánc virágos cipő,úristen szegény nagyon gáz volt:D(amiket ő viselt az tényleg mind divat,de külön külön,nem együtt)
2012. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!