Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszabb távra érdemes prémium...

Hosszabb távra érdemes prémium márkás ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok célszerű ilyen ruhákat venni elegáns szegmensben? Gant, Tommy Hilfiger, stb.

Főként pulóver és ing érdekelne.


2012. júl. 10. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!:)

szerintem annak érdemes, aki már megállt a növésben,vagyis jövőre nem lesz rá kicsi a ruha:D

Páromnak van Gant-os inge és szerintem tényleg nagyon jó minőségű

2012. júl. 10. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Növésben megálltam már jó pár éve, remélem ez így is marad.

Vigyázok a cuccaimra, legyen az akár egy olcsóbb darab.

Milyen árban vásárolta a Párod? :)

2012. júl. 10. 08:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem érdemes. A drága márkák nem véletlenül vannak "olyan" árban. Mondjuk erről a Gant-ról én még nem is hallottam.

Én amúgy a Diesel-t kedvelem mindenből, ez az a márka ami stílusra is bejön, illetve tudom, hogy mindig a legjobb minőséget kapom: legyen cipő, nadrág, pamut felső vagy akár parfüm illetve napszemüveg. Az Emporio Armanit is kedvelem felsőkből illetve van néhány jó napszemüvege. Saját vélemény, de szerintem a 3 ismert sportmárka közül (Nike, Adidas, Puma) messze a legjobb minőséget képviseli a Puma. Még a parfümjei sem rosszak. Sőt láttam nagyon eltalált Puma napszemüveget illetve Puma farmert. Persze itt már olyan Puma cuccokról van szó, ami valamilyen szinten(főleg Magyarországon) már prémiumnak tekinthető: gondolok itt pl. 50.000Ft-os Puma farmerre. Magyarországra az extrább Puma cuccokból sajnos nem nagyon hoznak.

Az egészhez azonban hozzátartozik, hogy ezekre is vigyázni kell. Kerülhet 40.000Ft-ba egy pulóver, ha erős mosáson van mosva és nincs kifordítva, akkor ugyanúgy megtörik rajta a nyomott felület, mintha kínai lenne.

2012. júl. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Puma valóban jó termékeket csinál, de a prémium szegmenst nem lehet hazánkban kapni. Ha megrendeled, akkor sok macera van, de még ha el is kerülöd, lehet drágábban jössz ki.

Diesel nekem is tetszik, főleg farmerok, felsők jönnek be.

Múltkor láttam egy jó cipőt, de nem forgalmazzák hazánkban, Puma s Diesel közös vívmánya volt.

Emporio Armani hasonló valamennyire a Diesel-hez, de jóval drágább. Azért 30e forintot egy sima pólóért nem szívesen ad az ember. Napszemüvegből nekem inkább a Rayban jön be, de EA is csinál egész pofás darabokat.

Parfüm téren Puma, Diesel, Armani elég megbízható. Lassan egy éve megvan a EA:Diamonds parfümöm, jó választás szerintem.

2012. júl. 10. 09:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a cipő az inkább az Adidas és a Diesel közös darabja volt. Legalábbis nem tudok róla, hogy a Puma és a Diesel közösködtek volna, viszont az Adidas és Diesel csináltak cipőt és farmert együtt.

Emporio Armani kb. egy árban van a Diesel-lel, maximum Magyarországra amit behoznak 1-2 darabokat, azokat talán az "Armani" név jobb ismertsége miatt drágábban rálehet sózni az emberekre. Az egyik ismert áruházban pla......oom lehet kapni EA felsőket, főleg pólókat. Amikor először feltették a weblapjukra a cuccokat akkor 30.000Ft volt egy póló. 3-4 hétre rá (talán nem fogyott annyira mint várták) látom, hogy 15.000Ft-ba kerül átlagba egy EA póló :)), és nem akciós, hanem sima árként van fennt jelenleg is. Szóval errefelé az Armani névvel megpróbálják inkább kihasználni, lehúzni az embereket. Örül valaki, ha 1-2 darabot hoznak, majd a hülye úgyis megveszi. Egyébként néha nem értem ezeknél a márkáknál mi indokolja néha az akár 5-szörös árkülönbséget egy csoporton belül: póló-póló, pulóver-pulóver.

2012. júl. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Armani termékekből régebbi kollekciót forgalmaznak, ezért kerül ennyibe.

Igazad volt, Puma John Varvatos-al csinált közös cipőt, nem a Diesel-el.

Sokszor van úgyhogy az árak el vannak szaladva, azért 30e-t nem ér meg egy póló legyen az D&G, hisz ugyanúgy pamut. Szabás, anyaghasználat tény, hogy nem olcsó, de ezeknél a márkáknál már szerintem a minőségen felül meg kell fizetni magát a márkát, ami nem kevés pénz.

Gant, Tommy Hilfiger, Diesel, Hugo Boss, esetleg Ralp Lauren, Lacoste éri meg az árát szerintem. Drágák ezek is, de minőség és az ár valahogy még nincsen elszaladva olyannyira.

Most néztem nemrég Gucci sima egyszínű v nyakú póló 55e forint. Anyaghasználata 100% pamut, nincs odaírva simán elhiszem, hogy Zara vagy valami hasonló termékről van szó. :D

Nem beszélve még a drága ruhaházaknál eléggé furcsa dizájnt követnek. Itt egy példa:

[link]

2012. júl. 10. 10:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!