Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok legközelebb...

Hol találok legközelebb magyarországhoz vagy esetleg magyarországon Twilight Converse-t?

Figyelt kérdés
Fontos Lenne :D
2009. júl. 11. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
47%
Twilight Converse???Nah ilyenről,nem nagyon hallottam...Bár nem egy márka,végülis zenekarokból is csináltak ruhákat...Lehet kiadnak egy új Harry Potter-es pólót,meg egy Twilight-os dorkótXDXDXD
2009. júl. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz hasznos választ adni akkor jobb ha nem írsz ide ! Egyépként sztem könnyebb h beírd a google.hu -ba hogy twilight converse és ráteszed a képekre minthogy nekem ikszdézzél itt .
2009. júl. 12. 20:38
 3/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én úgy tudom ,ezt a cipőt egy lány festette egy barátnője szülinapjára, Nagyon sokat dolgozott vele, de nem fogja gyártani :)

2009. okt. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De a neten sokfajta twilightos van. Szóval lehet venni ilyet csak jó lenne tudni hogy hol. :-S
2009. okt. 5. 14:29
 5/13 anonim válasza:

Hát, most én is rákerestem és találtam pár dolgot...

Például van egy oldal ( [link]

És itt leírja az illető, hogy saját maga rajzolja de ha kell csinál csak meg kell adnod, hogy mekkora a cipőméreted (átváltva, szóval nem 36 meg 39 hanem 6,5 meg ilyenek) hogy milyen képet kérsz rá, és hogy milyen idézet legyen mellette.

Olyan mint pl.: Idióta csillogó Volvós,vigyázz magadra, Edward által megharapva,stb.

Fedex-el küldi, a csomag 1kg és 3-5 napon belül megjön. (Mondjuk hozzánk szerintem csak 2-3 héten belül)

Ja, és kártyával lehet fizetni 70-80$ (ott lent le van írva)

Csak ugye Amerikából. :S


Viszont, találtam egy oldalt, amin azt írták, hogy írj e-mailt, és megpróbálnak valamit csinálni.

Na hát én ma írtam majd meglátom mi lesz. Lehet már nem tud szerezni...

Mondjuk szerintem aki írta az is az Amerikait veszi, csak én az ő kezéből kapnám.

Majd ha megjött a válasz e-mail megírhatom ide mi a helyzet. (mármint ha érdekel valakit)

De megadom az elérhetőséget is:

(a bejegyzés végén ott az e-mail cím.)

[link]


Ennyit találtam, remélem tudtam segíteni.

(Bár még én sem tudom honnan lesz csukám. :S)

2009. nov. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Az 1. cím valamiért nem jó...

Próba 2:

[link]

2009. nov. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszi, nagyon sokat segítettél.És ha megjön az e-mail akkor kérlek ird le ide , hogy mit irt és , hogy tud-e még szerezni és mennyiért. :D
2009. nov. 10. 17:52
 8/13 A kérdező kommentje:
És amúgy nemtudod, hogy az a 71.00 USD kb. mennyi lenne forintban vagy euróban? :D
2009. nov. 10. 17:55
 9/13 anonim válasza:

Na, hát válaszolt. Azt írta nagyon drága lenne beszerezni, és nem is tudja lehetne-e még de utána jár. Azóta nincs hírem felőle. De ha converse árban mérjük a drágát...akkor 30-40 ezernél kezdünk. :S:S:S


Amúgy meg van egy valutás oldal, egy csomó váltással. (mert rengeteget változik az érték akár 1 napon belül is :S szóval:)


[link]


71$ kb. 12.700FT jelenlegi állás szerint.

2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Oh, elfelejtettem, de arra még természetesen számolj szállítási költséget ami általában 10-15$.

De azzal már akkor kézbe kapod. Nem kell felmenni érte Pestre, külön fizetni vagy valami. (kintről Fedexxel jön asszem itt meg átveszi a GLS)


Tehát össz-vissz 80-90$-ba lenne.

2009. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!