Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hosszú városnézésekhez tudtok...

Hosszú városnézésekhez tudtok ajánlani valami lábbelit, ami nem ronda?

Figyelt kérdés

Valami kénylemes szandál/cipő kellene, de eddig csak ocsmány túraszandálokat láttam, ami elég ronda lenne a csini nyári ruhácskákkal. Fő szempont a kényleme lesz, mert ráfizettem már a divatozásra.

Szóval csak egy fokkal legyen kevésbé ronda, mint az átlag túraszandálok, már megelégszem vele.

Tippek?


Köszönöm.


2012. júl. 11. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk ilyet sajnos nem kapsz, én is mindig külföldön, nyaraláskor szerzem be a csinos ÉS kényelmes szandáljaimat. Itthon ha egy szandál nőies, mindjárt 10 cm-es sarkat tesznek rá. Olaszországban olyan szandált vettem, aminek a talpa úgy van kiképezve, mint a biopapucsoké, és a teteje szép, vékony bőrpántokból áll. Ahol a pántok találkoznak, még egy apró bőrvirágocska is van. Szóval tökéletes csini nyári ruhákhoz is.
2012. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

saru, flip flop vagy bármilyen szandál

[link]

[link]

[link]

2012. júl. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!