Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék egyszerre...

Hogyan lehetnék egyszerre szexis és elegáns?

Figyelt kérdés

Imádom Kate Middleton stílusát, elegáns, kicsit vintage. Viszont szeretnék szexis is lenni, Kate viszont a legtöbbször konzervatívan öltözködik. Itt van pár kép Kate ruháiról:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Tudom, a ruhái nagyon drágák, nem lehet egy az egyben lemásolni a stílusát (nem is akarom), nem is szeretnék sok pénzt költeni ruhákra, inkább turkálókból szeretném beszerezni a ruháimat, de először is szeretném összeszedni a gondolataimat, milyen ruhákat is vegyek majd. Tehát, egyszerre elegáns és szexis szeretnék lenni, szeretem, ha megnéznek a fiúk. :) Milyen ruhákat, kiegészítőket viseljek? Esetleg a hajammal mit kezdjek (hosszú, egyenes, eredeti sötétszőke), milyen sminket csináljak? Köszönöm a segítséget! 16/L


2012. júl. 11. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem:

smink:szempillaspirál+szájfény(+ha akarsz alapozó/púder) hétköznapokon

haj:kiengedve/felkötve/befonva/kontyba

ruha: melegebb időre: szoknyák felsővel/ruha (ami nem túl mini és nem túl kivágott,de jól áll) balerinacipővel/magassarkúval (ízlésessel) és egyszerűbb kiegészítőkkel(tehát ne legyen csiricsáré,ezekből is ízlésesek. pl: valami szép nyaklánc medállal,vagy karkötő amin ilyen kis csüngők vannak)

hidegebb időben: testhez valamennyire simuló nadrágokat,ízléses színben,szép kis felsővel,kardigánnal és Kate sokszor csizmát hordd hozzájuk

Bocsi,hogy kicsit rendszertelenül írtam le. Szóval Kate stílusa szerintem elég egyszerű,és nem valami sportos,maximum elegánsan sportos. Amúgy nekem is nagyon tetszik a stílusa.:)

2012. júl. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

*hord

Ui.: hajas videókat szerintem nézz a neten,mert hosszú hajból nagyon jókat lehet csinálni!!:))

-előző-

2012. júl. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szerintem az elegancia belülről jön

néha eléggé feszülős hosszított pólót veszek fel magassarkúval, de mindenképpen elegánsnak is mondanám a viselkedésemből adódóan

2012. júl. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Mi a francért akarsz szexi lenni? Ha nincs vonzó kisugárzásod, akkor csak ribancos leszel, vehetsz fel bármit. Egy igazi nő bármiben szexi, de más meg hiába vesz fel jól mutató cuccokat, csak ribanc lesz...
2012. júl. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
van valami abban,amit az előző írt.
2012. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!