Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 18-20 éves csajoknak bejönnek...

18-20 éves csajoknak bejönnek az elegáns, öltönyös pasik?

Figyelt kérdés

Néha, csak úgy a hétköznapokban is szeretek öltönyt hordani és úgy mászkálni a belvárosban vagy bevásárlóközpontokban. Vonzónak találjátok ez lányok?

21/F



2012. júl. 12. 19:10
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hohhó te kis huncut 24/N ;)))
2012. júl. 12. 19:56
 12/18 anonim válasza:
50%
8-as vagyok. szal azért nagyon túlzásba se vidd, boltba sztem elég csak ingben menni, maximum sportos zakót hozzá felvenni. de am tényleg nagyon jól áll egy pasin az öltöny-nyakkendő, ha kevésbé jóképű vagy jótestű, akkor is kihozza belőle a legjobbat, ha meg anélkül is jó pasi, akkor öltönyben egy isten. Ez a szerény véleményem. Persze, a kislányok lógógatyájú, kinyútt pólójú kisfiúkat szeretik, de egy nő már erre bukik :) 20L
2012. júl. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
50%

Nekem nagyon bejön,mert elegáns..szeretem az elegáns dolgokat.A kalap is tetszik pl...én a mai supra cipős kivágott felsős majmoktól hányok.

19L

2012. júl. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
hát az botrány szerintem is
2012. júl. 12. 21:19
 15/18 anonim válasza:
én is imádom az öltönyös pasikat :) persze ne állandóan öltönybe járkáljanak mert akkor meg unalmas lesz :/ az én pasimat ritkán láttom öltönybe de ha 1x felveszi :D a többit a fantáziádra bízom 20/L
2012. júl. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

"kérdező kommentje:


ki mondta hogy C&A-s öltöny, ez nem gagyi..."


Te milyen öltönyben jársz? 20évesen futja neked 100k+ os Armani,Boss,Zegna stb... zakókra:D?

2012. júl. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Farmer+ing+zakó, esetleg szövetnadrággal, nagyon szexi tud lenni egy férfin, de csak akkor ha kitölti azt:) tehát nem lóg rajta:)érettnek mutatja,egy kis borostával finom parfümmel hmm :P
2012. júl. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

nekem is inkább a farmer+ing+zakós pasik jönnek be. viszont rendesen megbámulom az öltönyösöket is :D

19

2012. júl. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!