Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen cuccok vannak a Hádában?

Milyen cuccok vannak a Hádában?

Figyelt kérdés

Ma megyek először oda, csak úgy kíváncsiságból kérdezem, hogy mire számítsak:)

Mennyire jó minőségűek a cuccok? (mondjuk van-e olyan, hogy van rajta folt, vagy valami kis szakadás, illetve hosszú távon jól bírják?)

Sokszínű a kínálat?

Érdemes ott vásárolni?



2012. júl. 13. 10:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már többször vásároltam ott, elég időigényes, mivel minden ruhát át kell nézni, pont a foltok, szakadások elkerülése miatt. Nekem sikerült több márkás ruhát is találni, de olyat is, ami teljesen no-name. Darabáras Hádában nem éri meg annyira vásárolni, de kg-os árazásúnál igen.

Pozitívum, hogy azok a ruhák, amiket ott vettem, mosás után nem csavarodnak meg a varrás mentén, hisz ezek már többször voltak mosva.

2012. júl. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

én évek óta onnan öltözködök, és teljesen meg vagyok elégedve a kínálattal. én a darabárasba is elég sok dolgot veszek. sokan mondják, hogy az drága, de ők nem tudom, hogy hol vesznek meg pl egy vadonat új levis farmert 3ezerért, vagy marks&spencer inget 1500ért....

a kilós is jó szerintem, ott én általában pólókat, felsőket veszek, a darabosban meg nadrágokat, alkalmi ruhákat.

minőséggel nekem nincs bajom, szerintem nincs nagy különbség a plázában kapható cuccok és a háda kínálata között. a kína boltokat pedig klasszisokkal felülmúlja

2012. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez így nagyon jónak tűnik,köszönöm a válaszokat:)
2012. júl. 13. 10:51
 4/7 A kérdező kommentje:
És ami most van 50%-os leárazás az a kilós és a darabos Hádára is ér?
2012. júl. 13. 11:04
 5/7 anonim válasza:
Csak a darabárasokban van most féláras akció.Fel van sorolva, hogy melyik üzletekre érvényes.
2012. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Mármint a honlapjukon van felsorolva. :-)
2012. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Okés, köszönöm:)
2012. júl. 13. 14:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!