Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » éS Bedford Mid cipőről mik a...

éS Bedford Mid cipőről mik a tapasztalatok? Mennyire kényelmes, illetve mennyire tartós?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett, ráadásul most akciós is a Speedstore-on, viszont úgy tudom hogy az éS-t és az Etnies-t egy cég gyártja, így kicsit gondolkodom, hogy tényleg megvegyem-e, mert sokan panaszkodtak Speed-ben vásárolt Etnies-re, hogy szétment, és erre csak annyit mondtak az üzletben, hogy nem megfelelő használat.
2012. júl. 13. 11:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Etnies-zel nincs baj

ellenben szerintem ebay és anglia olcsóbb mint itthon

én pl. ott vettem cipőt, és 1 hét alatt itt volt angliából, és ugyan 10 font volt a szállítás, de olyan cipőm van

amit itthon

a) nem árulnak

b) ha árulnának, akkor is spóroltam minimum 5k-t

2012. júl. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ja és persze volt feles méret is, ami itthon nem mindig van, annyit tegyél meg, hogy zoknis lábadat egy papíron körberajzolod, és utána leméred mekkora, és így rendelsz megfelelő méretet


vagy itthon felpróbálod

2012. júl. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
éS Bedford Midem van, black-lime színben. Kényelmes, jól néz ki, 2 hónapja használom, eddig karcmentes.
2012. nov. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ja, és én is a speedstore-on vettem. Az előző éS-em (Slant) másfél éves, és kutya baja.

Az Etnies igen jó cuccokat gyárt.

2012. nov. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!