Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehér ruháim beszürkültek....

Fehér ruháim beszürkültek. Mivel tehetném újra hófehérré őket?

Figyelt kérdés

Nagyon sok fehér pamut ruhám van, de akárhogyan is vigyázok rájuk beszürkülnek. Pólók, pulcsik, rövidnadrágok, fehérneműk.

Mivel fehéríthetném ki anélkül, hogy roncsolnám a pamutot?


Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2012. júl. 13. 16:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez most biztos hülyén fog hangzani, de én mindíg sütőporos vízbe áztatom a fehér ruhákat, mert az nagyon szépen kifehéríti újra. Nekem legalábbis bevált.. vagy szódabikarbóna.. Az is nagyon jó. :)
2012. júl. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
megkérdezhetem miylen arányban csinálod? :)
2012. júl. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Épphogy ellepje a ruhákat a víz..aztán 3-4 csomag sütőport belerakok..attól függ, h mennyire akarom fehéríteni. Aztán igazából látni lehet, amikor már jó lesz. De pár órát mindenképpen bent hagyom. De jó a szodabikarbóna is. Igazából mindenkinek más. Kinek-hogyan-melyik. Sokaknak a sütőpor, vannak akiknek a szodabikarbóna. Én a sütőporos változatnál maradtam. :)
2012. júl. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
köszönöm :)
2012. júl. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Folyékony vanish. Nekem nagyon bejött. vagy ha természetesebb dolgot szeretnél, akkor perkarbonát. Háztartási és bioboltban szokott lenni
2012. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A folyékony Vanish semmit nem ér. Maximum a szappana, az nagyon jó.
2012. júl. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaj, de jó! Köszönöm a tippet! A sütőport kipróbálom. Ez még olcsó is. :)

Nem értem miért szürkülnek be. Úgy vigyázok rájuk. :(

2012. júl. 14. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!