Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ti mit vennétek fel vendégként...

Ti mit vennétek fel vendégként egy esküvőre ilyen esős időben?

Figyelt kérdés

Már teljesen jól kitaláltam egy kényelmes szettet, de szerintem meg fogok fagyni abban. Nem akarok feszengeni, miközben mindenki körülöttem zakóban meg blézerben lesz.

Ti mit vennétek fel? Csak hogy ötletet tudjak meríteni, mert most teljesen tanácstalan vagyok... Fekete felső vagy blézer pld. kilőve? Nem illik olyat felvenni? Meg a fehérről is hallottam, hogy nem illik, de nekem inkább törtfehér felsőim vannak, azok sem megengedettek? Van pld. egy csinos csipkeszerű, vagyis hát rózsamintás nem átlátszó, nem az a ribis, hanem elegáns felsőm. Ahhoz meg tök jó lenne a blézer. Csak szerintem ez az eső eléggé lekorlátoz, mivel nincs egy szettem, hogy na blézer+gatya/szoknya. Hanem külön-külön kell összeraknom a ruhatáramból.

Hátha ajánlotok valamit, amit találok itthon is. Köszi előre is.

19/L


2012. júl. 13. 16:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Felhúzol egy hosszú szoknyát egy hozzá színben passzoló blézerrel és kész elegáns és nem fagysz meg !!
2012. júl. 14. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!