Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fekete szoknyához (mini) és...

Fekete szoknyához (mini) és fehér pánt nélküli felsőhöz vehetek fel fekete nejlonharisnyát?

Figyelt kérdés
2012. júl. 13. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
neeeem! fekete nejlonharisnya csak özvegyeknek való
2012. júl. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vehetsz, persze..de minek? Szerintem elrontja az összhatást, nagyis vagy góthos lesz..bár ha az utóbbi vagy, akkor nem probléma neked.:) Szerintem felejtsd el a harisnyát, elég meleg van ahhoz, hogy ne kelljen. Ha meg mondjuk dresscode miatt kell viselned,akkor inkább testszínűt javasolnék.
2012. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Persze hogy vehetsz! Szerintem tök jól mutatnak együtt! Úgyis hűvösebb most az idő! Meg a fekete nejlonharisnya úgyis nagyon elegáns miniszoknyával! Szóval bátran! Még hogy nagymamás v. goth... Ilyen butaságot! Talán fiatalok nem hordanak ilyet, vagy mi?

21/f

2012. júl. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek:)
2012. júl. 13. 21:20
 5/8 anonim ***** válasza:
2. vagyok..:) én is 21 éves vagyok, tehát nem éretlen, de a fiatalok nem nagyon hordanak fekete harisnyát:) egyetemre járok, két városban vagyok hetente, de kb 1000 emberből 1x látok olyat akin fekete harisnya van:)
2012. júl. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

én többet látok bulikban..:))

énis oda akarom, este...

2012. júl. 13. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagymamás vagy goth-os a fekete harisnya!Én is viselni szoktam,mert nincsenek olyan világbajnok lábaim sajnos!
2012. júl. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akkor neccharisnyát vagy testszínűt... attól függ, hány éves vagy.
2012. júl. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!