Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nőszemélyektől akarnám...

A nőszemélyektől akarnám megtudni, hogy milyen ruhákat szerettek egy férfin/fiún látni?

Figyelt kérdés

mutassatok képet olyan ruhákról amit szíven látnátok egy férfin de túlzásokba ne essünk szóval egy ember ne linkeljen 1000 képet... ha mutattok megpróbálom minden képet lereagálni ha érdekel persze a reakcióm h én m

mit gondolok



2012. júl. 14. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hány éves korban? :)
2012. júl. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


[link]


(sál nélkül)


szóval hasonlóó..

2012. júl. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
olyan 25-30 évesen gondolkodjatok...
2012. júl. 14. 23:14
 4/13 A kérdező kommentje:

megnéztem hm nekem a lila ing nem tetszik és ha mondjuk zöld lenne azt a színt vhogy jobban szeretem az baj? xD vagy a zöld színnel magával van vmi gond?


a második képen el nem tom képzelni milyen anyagból van az a nadrág milyenből van?


a harmadik dolog őő igazából nem szeretem a koptatott farmereket olyanokat szeretek ami egyszínű mint az utolsó képen... olyan nem is tom hmm plázásnak vagy diszkósnak tűnik aki ilyen nadrágot hord elnézést a diszkósoktól... a levis pólóról meg nem tom inkább szívesebben vennék fel vmi ilyen kis poén pólót amire vmi hülyeség van :D

2012. júl. 14. 23:23
 5/13 anonim ***** válasza:
2012. júl. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

hmm első képen igazából az ing tetszik színét nem is figyeltem:) akár sárga is lehetne,zöld,kék bármilyen:)

Másodikon a naci nekemse tetszik inkább a felső meg az a dzseki rajta.

Harmadik a koptatott farmer nekem bejön,nem átlagos,de egyszínűvel sincs gond persze. De amúgy szeretem még a színes pólókat,feliratosak is jók persze.

20 éves voltam:)

2012. júl. 14. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

köszi h írtál ilyen pólóra gondoltam bár nem hiszem h értenéd a poént xD bér ki tudja? : D


[link]

2012. júl. 14. 23:52
 8/13 A kérdező kommentje:
bár nem bér
2012. júl. 14. 23:52
 9/13 anonim ***** válasza:
2012. júl. 15. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nekem Justin Timberlake stílusa jön be... azt mondják picit papis, de szerintem nagyon dög. Mondjuk 27 éves vagy, nem a Converse cipős, csőgatyás kisfiúkra bukom :))


[link]


[link]


[link]

2012. júl. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!